Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η άφιξη του πρώτου 8086 σπίτι.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

γουσταρω ενα αγορι απο το γυμναστηριο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131551 από kinggeorge στις 16 Δεκεμβρίου 2014, 3:46μμ

kinggeorge

Εικονίδιο
μέλος από: 16/12/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ παιδια.θελω τη βοηθεια σας...πριν απο ενα μηνα περιπου ενα παιδι στο γυμναστηριο ειχε μπει στη σαουνα οπου ημουν και αρχισε κατω απο τη πετσετα να τον παιζει ενω με εβλεπε...εγω τοτε αισθανθηκα αμηχανα κ βγηκα εξω..ομωσ με αρεσε πολυ ...μετα πηγα στα αποδυτηρια ν αλλαξω ηρθε απο πισω μου και ενω ειχε βαλει τα πραγματα του σε αλλο ντουλαπι τα πηρε κ τα εβαλε διπλα συο δικο μου..αυτο τ εκανε για κανα μια εβδομαδα εγω ομωσ δε του μιλουσα γιατι ντρεπομουνα δεν ηξερα πως να του ανοιξω συζητηση...μετα ομως απο 1.5 εβδομαδα τον ακολουθουσα εγω στο χωρο μ τα οργανα γυμναστικησ και τοτε αυτος οταν πηγαινα απο πισω του αλλαζε δρομο κ πηγαινε σε αλλλο χωρο ν κανει βαρακια μακρια απο εκει που ημουν εγω..παντα ομως αλλαζε οταν πηγαινα προσ αυτον. Εμπαινα σαουνα αυτοσ οταν εμπαινα εβγαινε η οταν ημουν εγω μεσα αυτοσ δεν εμπαινε...μετα απο 3εβδομαδεσ δε με απεφευγε κ πηγαινε εκει που ημουν αν και παντα με μια διστακτικοτητα...τωρα αρχισα να κανω ποδηλατο στο ιδιο που κανει αυτος και οταν ερχεται βλεπει που κανω εγω παει να φυγει μια πισω,το μετανιωνει ομως και παει να κανει ελειπτικο που ειναι πιο μακρια απο μενα...το ξαναμετανιωνει και ερχεται στο διπλανο ποδηλατο με εμεννα ...επισης οταν παω να κανω ντουζ τον βλεπω που κανει στις ντουζιερες που ειναι χωρισ πορτες ,μολις ομως παω να αφησω τα πραγματα μου στη διπλανη ντουζιερα απο αυτον αλλαζει και παει σε αυτες με τη πορτα για ν μην τον βλεπω.ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ 100000%ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ.....ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΜΕ ΘΕΛΕΙ Η ΟΧΙ??ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΣΩ..... Υ.Π :ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΟΙΞΩ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΡΩΤΟΥΣΑ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ..ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΑ ΒΑΡΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΑΛΛΑ ΔΕ Μ ΚΟΙΤΑΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ...ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΧΣΙΡΕΤΑΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΧΑΙΡΕΤΑΕΙ Η ΧΑΙΡΕΤΑΕΙ Κ ΠΑΛΙ ΔΕ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #131559 από ScandalousAngel στις 16 Δεκεμβρίου 2014, 9:11μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Από ότι φαίνεται ο τύπος έχει αμφιβολίες. Ίσως το μετανιωσε αυτό που έγινε στη σάουνα ή απλά ήταν κάτι της στιγμής. Μπορείς να του μιλήσεις, να μάθεις δηλαδή τι παίζει, γιατί τα κάνει όλα αυτά. Ένας άλλος τρόπος είναι να του ζητήσεις να πάτε για καφέ. Αν δεις ότι αντιδράει θετικά κάτι νιώθει αν προσπαθεί να το αποφύγει αστο καλύτερα. Ότι και να γίνει μην στεναχωρηθεις άδικα άλλωστε υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια. Ελπίζω να σε βοήθησα ! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login