Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Ψυχολογικά Έρωτας και Σχέσεις;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131562 από NoBrainHere στις 17 Δεκεμβρίου 2014, 2:42μμ

NoBrainHere

μέλος από: 10/5/2013
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γειά, είμαι 17, έχω κάνει 2 σχέσεις (και στις δύο έίχα κάνει έρωτα με τις κοπέλες), με την πρώτη ήμουν πολύ δεμένος, 2+ χρόνια κράτησε η σχέση μας αλλά λόγω απόστασης (έφυγε Γερμανία με τους γονείς της) τελικά αποφασίσαμε οτί θα ήταν καλύτερα να χωρίσουμε. Μετά από δύο μήνες γνώρισα την 2η κοπέλα η οποία ήταν ανώριμη και λίγο τσ**** και τελικά χώρισαμε μετά από 5 μήνες, πρόσπαθησα να χρησιμοποιήσω ως "σκάλα" την 2η για να ξεπεράσω την πρώτη, και ενώ έχω ξεπεράσει την 1η μου κοπέλα μου έχει δημιουργήσει ψυχολογικά προβλήματα με το αντίθετο φύλο αλλά και με τους στόχους μου στην ζωή.

Τα προβλήματα που έχω τώρα τους τελευταίους 3 μήνες είναι τα εξής:

1) Το Πέος μου είναι 16cm, δεν φτάνει σε πλήρη στύση (φτάνει 13cm περίπου), και κρατιέμαι κατά τον αυνανισμό 15 λεπτά (1 φόρα την εβδομάδα και αν, και τότε και τώρα), στον έρωτα με την πρώτη μου κοπέλα (είχαμε αναπτύξει ιδιαίτερο δεσμό ψυχικά/σωματικά) κρατιώμουν 55+ λεπτά και στον αυνανισμό 40-45, (οι φίλοι μου έχουν πει ότι το μεγιστό τους ήταν 18 λεπτά), τι μπορώ να κάνω για να είμαι στην πρωτύτερη "φάση" ξανά και σε πλήρη στύση;

2)Μετά τον χωρισμό μου, δεν μιλάω σε κόπελες και είμαι ακόμα χειρότερος και από καποιόν που ντρέπετε, και δεν κάνω τίποτα ενώ θα ήθελα, ο ιδίος μου ο εαύτος με σταματάει, ύπαρχουν κοπέλες στο λεωφορείο που κάθονται συστηματικά δίπλα και μου μίλανε και τις γράφω, μίλανε για μένα στις παρεές τους, και στην τάξη μου 3 κοπέλες δεν ξεκολλούν τα μάτια τους από πάνω μου και μία βρίσκει ευκαιρίες να πέφτει πάνω μου και να με ακουμπάει στον θώρακα η σε κάποιο άλλο σημείο, και κάποιες άλλες με επιδοκίμαζουν για το πόσο ωραίος είμαι (εντωμεταξύ νομίζω είμαι μέτριος ), και δεν κάνω κάτι, θα ήθελα μέσω των προσωπικών σας βίοματων να με βοηθήσετε να ξαναβρώ "έμπνεύση" για σχέσεις και στόχους.

Την βοήθεια σας παρακαλώ, !! (Συγνώμη για το μεγάλο κέιμενο και τα τυχόν λάθη.

Πιστέυω ότι τα θέματα έχουν αλληλεξάρτηση γι'αυτό είναι σε ένα! (και κάτι τύχαιο πως αλλάζω την χώρα μου γιατί γράφει αφγανιστάν ενώ είμαι Έλληνας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131564 από BabisSougias στις 17 Δεκεμβρίου 2014, 5:41μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
αποχη φιλε , ειμαι σε παρομοια φαση , αστο μην το σκεφτεσαι καθολου , οταν θα δεις καποια που θα σοθυ αρεσει πραγματικα και θα την θες θα σου γυαλισει που λεμε θα εισαι οπως με την πρωτη πιαθνοτατα , μην το σκεφτεσαι καν ειναι παιχνιδια του μυαλου αυτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login