Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Απεχθάνομαι την ευχαρίστηση να ευχαριστώ εκείνους που απεχθάνομαι.
Τρίτη, 23 Απριλίου

εγκυμοσυνη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131900 από ηλεκτρα στις 13 Ιανουαρίου 2015, 3:34πμ

ηλεκτρα

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
γεια σας! θα ηθελα την γνωμη σας κ ειδικοτερα ενος ειδικου....ειχα περιοδο στις 22-12-2014 μεχρη τις 27-12-2014 κ στις 3-012015 μη γονιμη μερα εκανα σεξ με προφυλακτικο ..το "προβλημα" αν οντως υπαρχει ειναι οτι "ισως" εγκαιρα καταλαβαμε οτι το πρπφυλακτικο ειχε σπασει ....πριν αππ ολα αυτα φυσικα υπηρξαν τα προκαταρκτικα οπου εκεινος. εβγαλε προσπερματπροσπερματικα υγρα ή απλα υγρα κ μετα ξεκινησαμε ..ισως να ειναι κ περιττο που το αναφερω αλλα τελος παντων ...εννοειται πως σταματησαμε το σεξ ...δε πηρα χαπι διοτι δεν τελειωσε ..απλα τωρα που το σκεφτομαι ισως να επρεπε ...κ παλαιοτερα ειχα κανει σεξ χωρις προφυλαξη (λαθος μας) αλλα δεν εγινε τιτππτα ευτυχως ..δε ξερω ισως να ειναι απλα στο μυαλο μου ...πειτε μου την γνωμη σας..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131901 από ηλεκτρα στις 13 Ιανουαρίου 2015, 3:35πμ

ηλεκτρα

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
σορρυ για τα λαθη απλα ειμαι απο κινητο 😁
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #131902 από ScandalousAngel στις 13 Ιανουαρίου 2015, 8:01πμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν νομίζω ότι είσαι έγκυος γιατί:
1) Δεν τελείωσε μέσα σου
2) Καταλάβατε σχεδόν αμέσως ότι έσπασε το προφυλακτικό
3) Δεν είσαι σε γόνιμες μέρες άρα είναι μικρότερη η πιθανότητα

Θα σε συμβούλευα αν έχεις συμπτώματα να κάνεις ένα τεστ λόγω των προσπερματικων αλλά αφού καταλάβατε έγκαιρα ότι έσπασε δεν νομίζω να υπάρχει κίνδυνος. Ελπίζω να σε βοήθησα ! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131903 από ηλεκτρα στις 13 Ιανουαρίου 2015, 3:15μμ

ηλεκτρα

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
ακομα δεν εχουν ερθει οι μερες μου για περιοδο ..ουτε προς το παρον εχω συμπτωματα ..αλλα το αγχος ειναι αγχος :\
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login