Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τραπεζίτης: Αυτός που σου δίνει την ομπρέλα του όταν έχει λιακάδα, και την παίρνει πίσω όταν αρχίζει να βρέχει.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

S.O.S

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131951 από apostoliaa στις 15 Ιανουαρίου 2015, 3:16μμ

apostoliaa

banned
μέλος από: 11/1/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Γεια σας εχω ξανά αναφερθεί στο θέμα .... Είχα επαφή χωρίς προφυλακτικό στις 7/1 η περίοδος μου τελείωσε στισ 4/1 ο δικός μου μου είπε πως δεν τελείωσε μέσα μου και ότι κατάλαβε ποτε θα έρθει το σπέρμα το έβγαλε επαιξε και μετα τελείωσε... Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος;; έχω αγχωθει υπερβολικά φοβάμαι ξέρω ογθ ήταν λάθος μου και το μετανιώνω είμαι 18και δεν θέλωμε ττίποτα μια απρόοπτη εγκυμοσύνη!! Εχει περάσει μια βδομάδα και σήμερα όταν σκουπιστικα απο την τουαλέτα είχα υγρά σαν ζελέ πολύ λίγο κίτρινα πλζ βοηθηστε με έχω τρελαθεί δεν μπορω να ηρεμησω
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #131953 από ScandalousAngel στις 15 Ιανουαρίου 2015, 3:24μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αυτά τα υγρα όπως τα περιγράφεις είναι σαν αυτά που έχουμε πριν μας έρθει περίοδος. Ουσιαστικά ο κόλπος σου προετοίμαζεται για την ωορηξια άρα don't worry συμβαίνει σε όλες πριν την περίοδο είναι φυσιολογικό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131954 από apostoliaa στις 15 Ιανουαρίου 2015, 3:27μμ

apostoliaa

banned
μέλος από: 11/1/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ara den uparxei periptwsi egkimosinis etsi???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131958 από ScandalousAngel στις 15 Ιανουαρίου 2015, 3:52μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0
Δεν νομίζω, είναι πολύ μικρό το χρονικό διάστημα από τη στιγμή που σου τελείωσε. Αλλά αν νιώθεις τόσο μεγάλο άγχος κάνε ένα τεστ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login