Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H Δημοκρατία σου δίνει το δικαίωμα να πεις αυτό που σκέφτεσαι, ακόμα κι όταν δεν είσαι σε θέση να σκέφτεσαι!
Παρασκευή, 19 Απριλίου

κατουρημα στο σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131970 από danadeli29 στις 15 Ιανουαρίου 2015, 10:45μμ

danadeli29

Εικονίδιο
μέλος από: 17/12/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
χτες εκανα σεξ με το αγορι μου και μου ηρθε παρα πολυ να κατουρησω, χωρις να κατουριεμαι πιο πριν.και δεν κρατηθηκα παρα πολυ και μου ξεφυγε λιγακι πολυ λιγο (δεν το καταλαβε απλα το ενιωσα). ξερει κανεις γιατι συνεβει αυτο?δεν θελω να ξαναγινει γιατι θα μπορουσε να ηταν πολυ χειροτερα. οποιος ξερει κατι ας το πει παρακαλω <3
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #131971 από ScandalousAngel στις 15 Ιανουαρίου 2015, 10:55μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν ένιωσες ικανοποίηση κατά τη διάρκεια του σεξ και μόλις συνέβη αυτό δεν είναι απίθανο να έκανες αυτό που λέμε squirting. Δηλαδή το σημείο g ερεθιστηκε και ένιωσες την ανάγκη να εξπερματωσεις. Μπορεί λοιπόν να μην ήταν ουρά αλλά αυτά τα διάφανα υγρα που μεν βγαίνουν από την ουρηθρα αλλά δεν είναι παρά ένα άοσμο υγρό. Πρέπει να ξέρεις ότι λίγες γυναίκες έχουν την ευκαιρία να το νιώσουν αυτό και δεν θα πρεπε να ντρέπεσαι. Ακόμα και στο αγόρι σου μπορεί να αρέσει. Εσύ ξέρεις όμως καλύτερα. Τρόπους για να το σταματήσεις δεν ξέρω να σου πω. Όμως αν το δούμε λογικά μπορείς πριν το σεξ να έχεις φροντίσει τις "ανάγκες" σου και ίσως αυτό να το σταματήσει παρόλο που δεν είναι ουρά. Δεν είμαι σίγουρη να σου απαντήσω. Αν ψάξεις στο φόρουμ υπάρχουν σχετικά άρθρα για το squirting που μπορείς να πάρεις περισσότερες πληροφορίες. Ελπίζω να σε βοήθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login