Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η άφιξη του πρώτου 8086 σπίτι.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Μπάνιο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132045 από Costas16 στις 19 Ιανουαρίου 2015, 2:40πμ

Costas16

μέλος από: 19/1/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ίσως αυτό που θα ρωτήσω να σας φανεί παράξενο. Θα ήθελα να μάθω μέχρι τι ηλικία έχετε ακούσει ένα αγόρι να το κάνουν μπάνιο (η μάνα του ή κάποιος άλλος). Ρωτάω γιατί εγώ είμαι 16 και μερικές φορές με πλένει ακόμα η μάνα μου ή η μεγαλύτερη αδερφή μου. Ο λόγος είναι ότι η μάνα μου λέει ότι δεν πλένομαι όσο καλά πρέπει και όχι όσο συχνά πρέπει. Παρότι με πλένουν από μικρό, τον τελευταίο καιρό ντρέπομαι αρκετά. Συμβαίνει αυτό και σε κάποιον άλλο?
προφίλάλλα...
7
Μήνυμα #132046 από Dieftharmenos στις 19 Ιανουαρίου 2015, 3:48πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ειναι περιεργο και επισης αν και δεν ειμαι ψυχολογος νομιζω οτι δημιουργει και προβληματα.Ενταξει το να γινεται μια φορα στο τοσο για ειδικους λογους δεν ειναι κακο.Εμενα η τελευταια φορα που με εκανε μπανιο η μανα μου ηταν στα 12 γιατι ειχα σπασει το ποδι μου.Πριν απο αυτο ειχε και παλι πολλα χρονια να γινει.

Τι θα πει δεν πλενεσαι καλα μονος σου???Να σε αφησουν να μαθεις...σε 2 χρονια θα πας να σπουδασεις...και τοτε μπανιο θα σε κανουν???Πες τους να σταματησουν.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #132047 από InvalidPerson στις 19 Ιανουαρίου 2015, 1:28μμ

InvalidPerson

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2014
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dieftharmenos@19 Ιανουαρίου 2015)
Τι θα πει δεν πλενεσαι καλα μονος σου???Να σε αφησουν να μαθεις...σε 2 χρονια θα πας να σπουδασεις...και τοτε μπανιο θα σε κανουν???Πες τους να σταματησουν.

Τότε θα τον κάνουν μπάνιο οι γκόμενες με τη γλώσσα τους ... :p

Φίλε πέρα απο την πλάκα πρεπει να κανείς κάτι... Δε φαίνεσαι άνθρωπος με πρόβλημα (κρίνοντας πάντα απο τον τροπο που γράφεις) οπότε δεν υπάρχει λόγος να σε κάνουν μπάνιο λες και είσαι 5χρονο... Τι θα πει δεν κανείς μπάνιο καλά...?
ΠΑΤΑ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΠΛΥΣΟΥ ! ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ !
Η διαδικασία είναι απλή....
Κάθε μέρα που πας για χεσιμο, ανάβεις το θερμοσίφωνο για ενα 20λεπτακι, κανείς τη δουλειά σου, βγαίνεις απο το μπάνιο, σβήνεις θερμοσίφωνα, ξαναμπαίνεις, πλένεςαι... Ντύνεσαι...
Για το πλύσιμο είναι πολύ απλή η διαδικασία ...
Ανοίγεις τη βρύση,
Ρίχνεις νερό στο σώμα σου και στα μαλλιά σου και τρίψου λιγο
Κλείσε βρύση και πιάσε το wash n go,
Έπειτα βάλε το στα χέρια σου και με απαλές κινήσεις σαπούνισε το κεφάλι σου σαν να κανείς μασάζ
Άνοιξε βρύση
Ξεκινά να ξεπλένεσαι και όταν ξεπλενεις το σαμπουάν απο τα μαλλιά τριψε τα κιόλας για να καθαρίσουν καλύτερα...
Καθάρισε καλά το σώμα σου και σκουπίσου...

Δεν είναι δύσκολο....

Απλά πες μου λιγο.... Ο πατέρας σου δε λέει τίποτα γι αυτό...?
Πάντως αν συνεχιστεί πρεπει να ζητήσεις βοήθεια απο ειδικό...
Για να μη σκεφτώ και πολύ ακραία, ότι το κάνουν γιατί έχουν οι ίδιες πρόβλημα,...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #132049 από Costas16 στις 19 Ιανουαρίου 2015, 4:58μμ

Costas16

μέλος από: 19/1/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Το ξέρω ότι ακούγεται πολύ παράξενο και φαίνομαι σαν άχρηστος. Η αλήθεια είναι ότι κάπως έτσι πλένομαι, όπως λέει ο InvalidPerson, και μάλιστα σχετικά γρήγορα γιατί βαριέμαι να χρησιμοποιήσω σφουγγάρι. Η μάνα μου θέλει να πλένομαι κάθε μέρα και με σφουγγάρι, εγώ όμως το βαριέμαι το καθημερινό πλύσιμο και έτσι τσακωνόμαστε.
Πριν 2-3 χρόνια, είχε τύχει να με βάλει, με τη βοήθεια της αδερφής μου, με το ζόρι στη μπανιέρα γιατί είχα πεισμώσει και δεν είχα κάνει μπάνιο για 5 μέρες! Από τότε άρχισε να με πλένει και η αδερφή μου, όταν δεν μπορούσε η μάνα μου. Ένιωθα από τη μία πολύ ντροπή, ειδικά που με έβλεπε γυμνό η αδερφή μου και μου έριχνε και δούλεμα, και από την άλλη αδύναμος να αντισταθώ σε αυτό. Έτσι το αποδέχτηκα και πολλές φορές από τότε το σκέφτομαι και ερεθίζομαι. Από τη μία ντρέπομαι πολύ αλλά από την άλλη μου αρέσει κιόλας. Πιστεύετε ότι είναι ανωμαλία αυτό?
Ακόμα δεν έχω κάνει κάτι με κοπέλα και σχεδόν πάντα πλέον μου σηκώνεται όταν με πλένουν, δεν μπορώ να το ελέγξω. Μετά το μπάνιο είμαι τόσο καυλωμένος που δεν αντέχω να μην τον παίξω!
Όσο για τον πατέρα μου, έχουν χωρίσει οι γονείς μου και δεν τον βλέπω συχνά.
Ρωτήστε με ότι θέλετε, θα ήθελα να το κουβεντιάσω, μήπως βγάλω καμιά άκρη.

Σας ευχαριστώ!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #132059 από epepy στις 20 Ιανουαρίου 2015, 10:23πμ

epepy

banned
μέλος από: 28/9/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Σου πιανουν και το πεος θες να πεις και στο πλενουν και αυτο η μητερα η' η αδερφη σου?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #132064 από Costas16 στις 20 Ιανουαρίου 2015, 3:22μμ

Costas16

μέλος από: 19/1/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ναι με πλένουν παντού και στο πέος. Ειδικά η αδερφή μου, το τρίβει πολύ με το σφουγγάρι και φυσικά μου σηκώνεται πάντα! Νομίζω ότι το κάνει επίτηδες για να με κάνει να ντρέπομαι περισσότερο.
Θα 'θελα τη γνώμη και κάποιας κοπέλας για αυτό.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #132068 από Jim123 στις 20 Ιανουαρίου 2015, 5:24μμ

Jim123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/11/2011
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Είσαι 16 χρονών, όχι 6, ίσως θα μπορούσε να δημιουργήσει μελλοντικά προβλήματα η όλη φάση, απλά πες τους ότι θα κάνεις μπάνιο μόνος σου και κάνε, μην τους ξανά αφήσεις ποτέ να σε κάνουν, απλά δεν πρέπει. Και για να αποφύγεις τον καυγά απλά μην το αμελείς, πιστεύω μέρα παρά μέρα είναι καλά.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #132069 από Costas16 στις 20 Ιανουαρίου 2015, 5:44μμ

Costas16

μέλος από: 19/1/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Σαν τι προβλήματα εννοείς? Γιατί λες ότι δεν πρέπει?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #132070 από Dieftharmenos στις 20 Ιανουαρίου 2015, 6:46μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Costas16@20 Ιανουαρίου 2015)
Σαν τι προβλήματα εννοείς? Γιατί λες ότι δεν πρέπει?


Ψυχολογικα προβληματα...απο το να εξαρτιεσαι γενικοτερα απο την αδερφη σου και την μανα σου μεχρι και οιδιποδειο συμπλεγμα.

Πατα ποδι αγορι μου...16 χρονων εισαι.Πες δεν θελω και επισης δεν μας διευκρινισες γιατι σε κοροιδευει η αδερφη σου.Λογω του πεους σου???Αν ειναι αυτο εγω στην θεση σου θα της πατουσα 2-3 σκαμπιλια να στρωσει.Παρε την κατασταση στα χερια σου και μιλα και με τον πατερα σου(δεν μας ειπες πως βλεπει την ολη κατασταση).

Το να σε πλενουν μια φορα στο τοσο για ειδικους λογους ειναι φυσιολογικο(λογω προβληματων υγειας για παραδειγμα).Αν ολο αυτο δεν γινεται για τετοιους λογους πες οτι σε ενοχλει και οτι δεν ειναι φυσιολογικο.Πες πως δεν σαρεσει η ολη κατασταση και δωσε ενα τελος.

ΥΓ.Και μονο που το εβαλες στην κατηγορια ΣΕΞ κατι δηλωνει...ετσι θα ελεγε ο Φρουντ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #132071 από Dieftharmenos στις 20 Ιανουαρίου 2015, 6:52μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Costas16@19 Ιανουαρίου 2015)
Έτσι το αποδέχτηκα και πολλές φορές από τότε το σκέφτομαι και ερεθίζομαι. Από τη μία ντρέπομαι πολύ αλλά από την άλλη μου αρέσει κιόλας. Πιστεύετε ότι είναι ανωμαλία αυτό?
Ακόμα δεν έχω κάνει κάτι με κοπέλα και σχεδόν πάντα πλέον μου σηκώνεται όταν με πλένουν, δεν μπορώ να το ελέγξω. Μετά το μπάνιο είμαι τόσο καυλωμένος που δεν αντέχω να μην τον παίξω!
Όσο για τον πατέρα μου, έχουν χωρίσει οι γονείς μου και δεν τον βλέπω συχνά.
Ρωτήστε με ότι θέλετε, θα ήθελα να το κουβεντιάσω, μήπως βγάλω καμιά άκρη.

Σας ευχαριστώ!


Αγορι μου τωρα το ειδα...θες ψυχολογο οπωσδηποτε.Το να σου σηκωνεται ειναι φυσιολογικο κατα την διαρκεια του μπανιου αλλα απο εκει και περα ειναι εντελως αφυσικη η ολη φαση.Επισκεψου ψυχολογο γιατι τα πραγματα μπορουν να παρουν χειροτερη τροπη.

Μιλα με τον πατερα σου οπωσδηποτε και ζητα του να δεις ψυχολογο.Δεν υπαρχει αλλη λυση.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login