Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δύο τρόποι υπάρχουν για να μην πλήξει ένα νεαρό ζευγάρι την Κυριακή το απόγευμα: ο άλλος είναι να πάει σινεμά.
Τρίτη, 23 Απριλίου

δεν μπορω να τον κανω να τελειωσει...!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132054 από jessie23 στις 19 Ιανουαρίου 2015, 6:12μμ

jessie23

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας θα ηθελα να ρωτησω 2 θεματα που με αφορουν 1ον εχω παρει στο αγορι μου αρκετες φορες πιπα αλλα ποτε δεν εχει τελειωσει...μιπως κανω κατι λαθος;; και 2ον πως καταλαβαινει μια κοπελα οτι εχει τελειωσει;;!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132057 από shooter_girl στις 19 Ιανουαρίου 2015, 10:26μμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
1.Να τελειώνει και να μην το καταλαβαίνεις μάλλον δεν παίζει, τώρα ή δεν καυλώνει τόσο ώστε να τελειώσει ή απλά αργεί υπερβολικά να τελειώσει και γιαυτό δεν το βλέπεις.
2.Προφανώς και θα καταλάβεις ότι έχει τελειώσει. Ματάκια έχεις να δεις το σπέρμα, άμα δεις υγρό, ή γενικώς το νιώσεις στο στόμα σου, ή αντιληφθείς τη γεύση του, you've done it.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132081 από last kings στις 21 Ιανουαρίου 2015, 5:50μμ

last kings

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Για το 1ο γινοταν και σε εμενα παλια οταν το εκανα με την κοπελα μου....δεν νομιζω να κανεις κατι λαθος απλα το αγορι σου ειναι πολυ αγχωμενο εκεινη την ωρα και δν μπορει να συγκεντρωθει και να τελειωσει.. μη φοβασαι σε λιγο καιρο που θα το εχει συνηθισει θα μπορει μια χαρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login