Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ψάχνεις αν κάποιος είναι καλός; Δες πώς φέρεται στους γύρω του.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Σχετικά με το σεξ και της προφυλάξεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132125 από Panatziotis96 στις 23 Ιανουαρίου 2015, 2:25πμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0

Παιδιά θα ήθελα τα φώτα σας
Σε λίγες ημέρες θα έρθει η κοπέλα μου και θα ήθελα λίγο να μου λύσετε κάποιες απο τις απορίες μου !!
1) Η κοπέλα μου θέλει να το κάνουμε χωρίς προφύλαξη στο μπάνιο αλλά εγω δεν ξέρω όμως φοβάμαι ειναι η αλήθεια κυριος απο θεμα ασφαλείας και γενικά δεν ξέρω αν εχει καμία ασθενια ειναι η αλήθεια !!
2) ποιες στάσεις μου πρωτηνετε να δοκιμάσω ;
3) τι να κανω για να την ανάψω ;;
4) στην πίπα χωρίς προφυλακτικό υπάρχει περίπτωση να κολλησω τίποτα ;
5) σε ποιες σεξουαλικές δραστηριότητες μπορώ να ακολουθήσω χωρίς προφυλακτικό ;;
Σας ευχαριστώ πολυ περιμένω τα σχόλια σας και την οποία βοήθεια σας !!
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #132127 από debayad στις 23 Ιανουαρίου 2015, 10:08πμ

debayad

μέλος από: 2/7/2014
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1) Ούτε να το σκέφτεσαι, πες ότι ειναι καλά, άμα γινει κανα ατύχημα και βρεθείς με παιδι στα 18 σου δεν θα απορείς μετα...
2) Εγώ θα σου έλεγα τις κλασσικές ( 4 ,αυτή απο πάνω... ) αλλά δεν έχει καμιά σημασία
3) Κάντης στοματικό και εσύ και φίλα την σε ολο το σώμα.
4) Όχι, μόνο εαν έχει πχ μια μικρή πληγουλα στο στώμα και είσαι τόσο άτυχος για να κολλήσεις κατι, φαντάσου για να έχεις ελάχιστες πιθανοτητες πρεπει να φτύνεις συνέχια σε αυτη την πληγη και παλι οι πιθανότητες ειναι κατω του 2%. Άρα μη φοβάσαι.
5) Απλό, όσο δεν είσαι μέσα της.

GoodLuck ;)

Υ.Γ. ΟΧΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132154 από Panatziotis96 στις 25 Ιανουαρίου 2015, 1:38πμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Φίλε μου ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου !
Με κάλυψες μπορώ να πω και μάλιστα αρκετά
απλά μου έχουν μείνει ακόμη λίγες απορίες !
1) Μου λες ότι άμα γίνει κανένα ατύχημα και βρεθώ με παιδί ! σε περίπτωση που βγω από μέσα της ; και δεν τελειώσω μέσα σε αυτήν ; και πες ότι γίνει το ατύχημα μια φορά αν πάρει αντισυλληπτικά χάπια ;
2) Όταν λες δεν έχει σημασία ; και το κλασικές είναι λίγο υποκειμενικό !
3) Καλή ιδέα !!!
4) Αυτό με την πληγή που λες να φτύνω συνεχια μέσα σε αυτή την πληγή πως το θέτεις :ρ δεν κατάλαβα!
η αλήθεια είναι πως ουσιαστικά είναι η πρώτη μου φόρα γιατί η πρώτη μου δεν ήταν καν πρώτη χαχα και γενικά θέλω βοήθεια και λίγες παραπάνω πληροφορίες μιας και είμαι λίγο αρχάριος στο θεμα!!
θα εκτιμούσα της οποίες απαντήσεις σας !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132155 από debayad στις 25 Ιανουαρίου 2015, 11:21πμ

debayad

μέλος από: 2/7/2014
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Γιατί δεν διαβάζεται τη βιολογία στο σχολειο ρεεε :P

1) Τα αντισυλληπτικα ειναι να τα περνει απο πριν, το χαπι έχει αρκετά ενα μεγάλο ποσοστό επιτυχίας.
2) Μην το βλέπεις τόσο με στασεις, εκει βγένει μόνο του, μην το συνδιάζεις οπως τις τσοντες. Να είσαι τριφερος και μην τα κανεις ολα γρηγορα, προσπάθησε να μην την πονας. Θα σου βγει μόνο του, ρώτα τη και εσύ πως θα της άρεσε να κατσει,
4)Με λίγα λόγια δεν κολλάει με στοματικό.
Θα βγούνε μόνα τους ρε, απλά μην ντρέπεσαι και να είσαι ο εαυτος σου, και φυσικα οπως ειπα και παραπάνω μην το έχεις στο νου σου οπως τις τσοντες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132156 από Panatziotis96 στις 25 Ιανουαρίου 2015, 12:09μμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Απο βιολογία άσε ξέρω αρκετά και γενικά απο το σεξ και τα ΣΜΝ ξέρω πραγματικά το θεμα ειναι οτι έχω φρικάρει τωρα και απλα ζητω μια επαλήθευση !! Φοιτητης ειμαι και εφαρμοσμένη πληροφορική ( προγραμματισμό ) σπουδάζω το σχολείο το έβγαλα χαχα και τα ορθογραφικά μου βγάζουν μάτι !! Αλλά ειναι θεμα δυσλεξίας και οχι αμάθειας !!
Τέλος πάντων στο κυριος πιάτο Χαχα
1) γνωρίζω οτι τα χάπια ειναι για πριν απλα έλεγα κάποια στιγμή να της έλεγα να πηγαίναμε για εξετάσεις και οι δυο ουτος ώστε να εξασφαλίσουμε και οι δυο οτι είμαστε κομπλέ απο άποψη ΣΜΝ απλα αυτο θα γίνει αρκετά ποιο μετά στον 1ο χρονο της σχέσης μας και έπειτα !
2) φυσικά και δεν το βλέπω όπως της τσόντες μα εμείς το χωρίσαμε σε δυο κατηγορίες α) έρωτας ειναι έρωτας που εκεί συνεπως θα ειναι ποιο όμορφα και μαλακά και β) σεξ ειναι σεξ εκεί θα υπάρχει η αγριάδα γενικά περίεργες στάσεις και έτσι !!
Τι λες ;; :))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132157 από debayad στις 25 Ιανουαρίου 2015, 3:32μμ

debayad

μέλος από: 2/7/2014
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Μια χαρά, και εγω δυσλεξία έχω :P
1)Υπαρχουν 2, αμα περνει αντισυλληπτικα δεν υπαρχει θεμα, τι χάπι της επόμενης όμως δεν ειναι και 100%...
2)+φωνω, αλλά πάντα αρχικά πάει η 1η κατηγορία, αμα περάσει λίγος χρόνος και το αποφασίσεται είναι πολυ καλό πιστεύω και άμα γουστάρει και αυτη, ΣΟΥΠΕΡ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132159 από BabisSougias στις 25 Ιανουαρίου 2015, 10:26μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
φιλε για τις ασθενειες απλα να ξερεις η πιο σοβαρη και μη ιασιμη (AIDS) φαινεται αν την εχει στους 6 μηνες , θα δεις οτι αρρωσταινει ευκολα και τα σχετικα , ρωτα την στα ισα αν ειναι σιγουρη οτι δεν εχει τιποτα περιμενε να περασουν εξι μηνες και πραττεις αναλογα , αμα δεις οτι ο κολπος και γενικα το ολο πραγμα δε φαινεται και πολυ υγιες αστο ;ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132161 από Panatziotis96 στις 26 Ιανουαρίου 2015, 2:20πμ

Panatziotis96

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2014
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Έγραψε:(BabisSougias@25 Ιανουαρίου 2015)
φιλε για τις ασθενειες απλα να ξερεις η πιο σοβαρη και μη ιασιμη (AIDS) φαινεται αν την εχει στους 6 μηνες , θα δεις οτι αρρωσταινει ευκολα και τα σχετικα , ρωτα την στα ισα αν ειναι σιγουρη οτι δεν εχει τιποτα περιμενε να περασουν εξι μηνες και πραττεις αναλογα , αμα δεις οτι ο κολπος και γενικα το ολο πραγμα δε φαινεται και πολυ υγιες αστο ;ρ

Φίλε μου το θεμα ειναι να μην γίνει το κακκο !! Απο την στιγμή που ειναι πρώτη μου φορα δεν ξέρω πως ειναι ένας ηγεις κόλπος και πως οχι !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login