Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κοινωνικός είναι εκείνος που κάνει παρέα σ' αυτούς που έτσι κι αλλιώς δεν τη χρειάζονται.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132128 από Dieftharmenos στις 23 Ιανουαρίου 2015, 12:40μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Το ζω πλεον και αυτο...η κοπελα μου εχει καθυστερηση 16 μερες τωρα.Να πω πως παντα χρησιμοποιουμε προφυλακτικο αλλα 1-2 φορες μπηκα μεσα της χωρις για κανα 2-3 λεπτα και μετα το φορεσα.Δεν αγχωνομαι γιατι ξερω οτι πιθανοτατα ειναι λογω εξεταστικης που εχουμε.Δεν ξερω ομως...αλλα το σκεφτομαι συνεχεια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132130 από alexhki στις 23 Ιανουαρίου 2015, 3:06μμ

alexhki

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
μην το σκεφτεσαι εμενα μου εχει κανει και καθυστερηση και 1 μηνα μετα απο σεξ ειναι φυσιολογικο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132132 από marypan99 στις 23 Ιανουαρίου 2015, 4:41μμ

marypan99

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2015
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Λοιπον απλα ειναι φυσικο αλλα για να εισαι σιγουρος καντε τεστ εγγυμοσηνης αν ειναι αρνητικο μην ανχωνεσε .. ααα και μηνανχωνεις την κοπελα σου θα καθησκερισει και αλλο .. αμα σε καληψα θελω μια αποδεκτη σε ευχαριστω :)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #132136 από stroumfita97 στις 23 Ιανουαρίου 2015, 6:35μμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έζησα να το δω και αυτό!χαχα! Εσύ βρε που δίνεις συμβουλές για τετοια θέματα λες να την πάτησες; Πέρα από την πλάκα δεν νομίζω να εγινε κατι τέτοιο... Ξέρεις βέβαια πως με τα προσπερματικα γίνεται δουλειά αλλά λογικά δεν εχει γίνει ειδικά αν μπήκες στην αρχή! Γιατι εχω παρατηρήσει κ στον δικό μου πως στην αρχή που ειναι αναμένος δεν εχει τετοια υγρά! Ας κανει ενα τεστ η κοπελα να ηρέμησετε! Επίσης ας σκεφτεί η κοπελα σου αν εκείνες τις μέρες που μπήκες χωρίς προφυλακτικό μήπως ηταν σε γόνιμες! Αυτα από εμενα! Χαλάρωσε κ προσπάθησε να χαλαρώσεις κ την ίδια! Ετσι ίσος της ερθει!ελπιζω να πάνε ολα καλα! Γράψε αν έχεις κάποιο νέο! Και be careful γενικά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login