Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η ασχήμια είναι ανώτερη από την ομορφιά γιατί κρατά περισσότερο.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Ανασφάλεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132195 από Kwsan στις 28 Ιανουαρίου 2015, 4:38πμ

Kwsan

μέλος από: 28/1/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ειμαι 18 χρόνων και ειμαι παρθένος νιώθω ανασφάλεια για το πέος μου ειναι 14.5-15 εκατοστά σε στύση δεν είχα κανει κάτι ποτε με κοπέλα και τωρα ειμαι μαζί με μια 1,5 μήνα την θέλω πολυ αλλά φοβαμαι μήπως απογοητευτεί μου ειναι πολυ δύσκολο εκείνη εχει εμπειρίες και φοβάμαι οτι όλοι όσοι εχει παει θα την είχαν μεγαλύτερη και δεν θα μπορέσω να την ικανοποιησω όπως αυτοί πραγματικά σκέφτομαι να την χωρίσω για να το αποφύγω φοβάμαι τόσο πολυ όλοι οι φίλοι μου την έχουν μεγαλύτερη κ πιο χοντρή... Θα ήθελα να ακούσω την γνώμη σας και κυρίως απο κορίτσια ευχαριστώ εκ των προταιρων
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #132197 από stroumfita97 στις 28 Ιανουαρίου 2015, 3:02μμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταρχήν μην τρελαίνεσαι! Μάθε πως
δεν εχει σημασία το μέγεθος αλλα ο τρόπος! Δεν πιστευω πως μια κοπελα θα ξενερωνε λόγω του μεγέθους.. Αν σε θελει και σε αγαπάει δεν υπάρχει περίπτωση να το σκεφτεί καν! Δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς κ να σκέφτεσαι ενδεχόμενα!αν,αν,αν! Δοκίμασε πρώτα και μετά βλέπεις! Αν δεν έχεις αυτοπεποίθηση δεν θα βγει πουθενά όλο αυτό!και εγω σου λεω πως
το μέγεθος δεν εχει καμία σημασία!
κοίταξε να εισαι γλυκός και παράλληλα άγριος (στο σεξ παντα) και θα περάσετε μια χαρα! Καλή επιτυχία σου εύχομαι! Και μην τολμήσεις να κάνεις καμιά πατάτα και την χωρίσεις!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132200 από Kwsan στις 28 Ιανουαρίου 2015, 11:27μμ

Kwsan

μέλος από: 28/1/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Δεν ειμαι κ τόσο σίγουρος οτι το μέγεθος δεν μετράει ειναι το μόνο που σκέφτομαι τον τελευταίο δεν ξερω φοβαμαι πολυ κ ντρέπομαι παράλληλα το πως θα γίνει την πρώτη φορά..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132202 από stroumfita97 στις 29 Ιανουαρίου 2015, 2:57μμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Όλοι από εκει περάσαμε!δεν γεννηθήκαμε μαθημενοι!και εγω με το αγορι μου προσπαθούμε!είμαστε κ οι δύο άπειροι και δεν ξέρουμε πολλα αλλα το προσπαθούμε,δεν ντρεπομαι ουτε ντρέπεται!δεν υπάρχει λόγος! Ηρέμησε κ εσύ θα ερθει από μόνο του! Και εγω ντρεπόμουν στην αρχή αλλα δεν ειναι κατι κακό το να μην ξέρεις!αν σ'αγαπάει πάντως δεν υπάρχει περίπτωση να σε χωρίσει για το μέγεθος γιατι όντως δεν εχει σημασία,αλλα ο τρόπος! Θετική σκέψη και προχώρα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login