Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η βαρύτητα είναι πιο δυνατή το φθινόπωρο. Τότε τα μήλα πέφτουν ομαδικά.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Τι σας αναβει;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132205 από Demy στις 29 Ιανουαρίου 2015, 5:43μμ

Demy

Εικονίδιο
μέλος από: 27/1/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας! Θα ήθελα να μου δωσετε καποιες απαντησεις στις αποριες που θα αναθεσω παρακατω:) (κυριως αγορια να απαντησουν)   
Τι σας αναβει; εννοω τι μπορει να κανει μια κοπελα σε εσας για να σας κανει τουρμπο;
Πως σας αρεσει να σας κανουν στοματικο;
Και τι μπορει να λεει μια κοπελα στο σεξ στο αγορι της;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132206 από Dieftharmenos στις 29 Ιανουαρίου 2015, 6:50μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
1)Πολυ γενικη ερωτηση.Τα ρουχα,το βλεμμα,ο τροπος που φερεται και ο τροπος που μιλαει.Εμενα αυτο που κανει η κοπελα μου για να με αναψει ειναι να με κολλησει στο τοιχο,να μου χουφτωσει το πεος και να κολλησει πανω μου.Δηλαδη μου αρεσει οταν παιρνει πρωτοβουλιες.Μετα το συνεχιζω εγω βεβαια.Επισης μου αρεσει οταν για να με οδηγησει στο κρεβατι δεν με πιανει απο το χερι αλλα απο το πεος.Μετα τα κλασσικα...να ανεβαινει πανω μου,να με φιλαει στο λαιμο και στο αυτι και να μου λεει ποσο την αναβω...

2)Να χρησιμοποεις οσο λιγοτερο γινεται τα χερια σου,να προσπαθεις να βαλεις ολο το πεος μεσα στο στομα σου και να κανεις οσο περισσοτερο ηχο γινεται.Να επικεντρωνεσαι στο κατω μερος του κεφαλιου και οταν κουραζεσαι αντι να σταματας εντελως να γλυφεις το πεος με την γλωσσα σου χωρις να το εχεις μεσα στο στομα σου.

3)Αυτο ειναι αναλογα το αγορι.Απο το "με αναβει πολυ οταν μπαινεις μεσα μου" μεχρι "σκισε με την πουτανα και μην σταματας"(θα ειχα πεθανει στα γελια εγω προσωπικα με αυτο) .
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login