Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ρουφιανιά σήμερα λέγεται καριέρα.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Μ’αρέσει ο καθηγητής μου

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132483 από Angie Elefterio στις 19 Φεβρουαρίου 2015, 5:05μμ

Angie Elefterio

Εικονίδιο
μέλος από: 19/2/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια,σας. Μόλις και από τον τίτλο πολλοί ήδη θα ξενερώσατε ή θα σκεφτήκατε ότι είμαι ένα χαζό που ερωτεύτηκα τον καθηγητή μου γιατί δεν έχω να κάνω κάτι άλλο. Αλλά χρειάζομαι τη βοήθεια και τις συμβουλές σας για το συγκεκριμένο ζήτημα. Είμαι γυμνασιόπαιδο και... μ'αρέσει ο καθηγητής της γυμναστικής μου. Ίσως συνηθισμένο φαινόμενο στις μέρες μας και γενικότερα... Ας πάρουμε την οστορία απ' την αρχή. Ο γυμναστής μου είναι ένας όμορφος, ψηλός, καστανός και απ' ότι έχω καταλάβει αδέσμευτος άντρας γύρω στα 35. Τώρα θα σας ήρθε στο μυαλό ότι είναι υπερβολικά μεγάλος για εμένα και ότι εδώ συζητάμε για παιδερασμό. Αλλά δεν είναι έτσι τα πράγματα. Για να λέμε τα πράγματα έτσι όπως είναι, την πρώτη φορά που τον είδα δεν τον συμπάθησα καθόλου!!! Σε σύντομο χρονικό διάστημα τα δεδομένα άλλαξαν και από ένας ξυνός καθηγητής έγινε ένας συμπαθητικός, γλυκομίλητος και όμορφος νέος. Όλο αυτόν τον καιρό εγώ παρουσιάζω ένα μικρό ενδιαφέρον προς αυτόν φυσικά όχι φανερά και υπερβολικά. Και αυτός όμως δεν είναι ότι δεν παρουσιάζει από την πλευρά του ένα μικρό ενδιαφέρον. Μου μιλάει, μου γελάει και έχουμε σωματική επαφή. Για παράδειγμα όταν κάθομαι στις σκάλες και δεν κανω γυμναστική έρχεται με πιάνει από την μέση και με παροτρίνει να κάνω. Τις προάλλες δεν έκανα ζέσταμα αλλά ήμουν όρθια και εκείνος με κλότσισε απαλά πίσω (...κ/π...)
Η γυμναστική είναι ένα από τα μαθήματα που απεχθάνομαι περισσότερο αλλά με τον νεο μου καθηγητή όλα άλλαξαν.
Νομίζω ότι και εκείνος νιώθει κάτι για εμένα αλλά τι μπορώ να κάνω για να του αρέσω περισσότερο, να μιλάμε περισσότερο και να περνάμε περισσότερο χρόνο μαζί; Μπορείτε να με βοηθήσετε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132486 από PatheticKid στις 19 Φεβρουαρίου 2015, 6:00μμ

PatheticKid

μέλος από: 11/2/2015
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Εεε αν θες να παει φυλακη σηνεχισε το :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132487 από Angie Elefterio στις 19 Φεβρουαρίου 2015, 6:15μμ

Angie Elefterio

Εικονίδιο
μέλος από: 19/2/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Αν τα πράγματα είναι ελεγχόμενα και δεν καταλάβει κανείς τίποτα, ο ..... δεν θα πάει φυλακή. Δεν θέλουμε να φτάσει η κατάσταση στα ακρα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132488 από Dieftharmenos στις 19 Φεβρουαρίου 2015, 6:38μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Μεταξυ μας...δεν υπαρχει περιπτωση να γινει τιποτα.Επισης σε λιγο καιρο θα σου φυγει μην ανησυχεις.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132490 από Angie Elefterio στις 19 Φεβρουαρίου 2015, 6:59μμ

Angie Elefterio

Εικονίδιο
μέλος από: 19/2/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Έτσι πιστεύεις; Ίσως να έχεις δίκιο αλλά υπάρχουν πολλές περιπτώσεις που καθηγητές έκαναν σχέση με μαθητές. Ότι θα φύγει θα φύγει αλλά πριν τελειώσει αυτό το όνειρο ας το ζήσω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132493 από Dieftharmenos στις 19 Φεβρουαρίου 2015, 8:34μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Angie Elefterio@19 Φεβρουαρίου 2015)
Έτσι πιστεύεις; Ίσως να έχεις δίκιο αλλά υπάρχουν πολλές περιπτώσεις που καθηγητές έκαναν σχέση με μαθητές. Ότι θα φύγει θα φύγει αλλά πριν τελειώσει αυτό το όνειρο ας το ζήσω...


και μετα το μετανιωσαν...
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #132500 από randomealphy στις 21 Φεβρουαρίου 2015, 1:12πμ

randomealphy

μέλος από: 15/2/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγω συμφωνο με τον διευθαρμενο αλλα εαν νομιζεις οτι αυτο θες τοτε δοκιμασε ... Αμα θες να τον αναψεις φορα κανενα ντερτιπιαρικο εσωρουχο με κολαν η κοντι φουστα κατι τετοιο. Ε αντρας ειναι χωρις σχεση κιολας απ οτι μαε λες κατι θα κανει δεν παιζει. Παντως προσεχε τι κανεις μην τον μπλεξεις τον ανθρωπο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132502 από Angie Elefterio στις 21 Φεβρουαρίου 2015, 11:09πμ

Angie Elefterio

Εικονίδιο
μέλος από: 19/2/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Εγώ το θέλω αλλά πως θα κάνω και αυτόν να κάνει κίνηση... Μπορεί να φοβάται, μπορεί να μην έχει καταλάβει το ενδιαφέρον μου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132505 από Dieftharmenos στις 21 Φεβρουαρίου 2015, 1:04μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Angie Elefterio@21 Φεβρουαρίου 2015)
Εγώ το θέλω αλλά πως θα κάνω και αυτόν να κάνει κίνηση... Μπορεί να φοβάται, μπορεί να μην έχει καταλάβει το ενδιαφέρον μου...


Βουρ στον λακκο με τα σκατα λοιπον!!!

ΥΓ.Μην τολμησεις να κανεις τιποτα...θα το χτυπας το κεφαλι σου στο τοιχο καποια στιγμη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132506 από Angie Elefterio στις 21 Φεβρουαρίου 2015, 1:23μμ

Angie Elefterio

Εικονίδιο
μέλος από: 19/2/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Και τι προτείνεις δηλαδή; Να βάλω στην άκρη τα αισθήματά μου και να κάνω πως δε συμβαίνει τίποτα; Να τον βλέπω και να μην κάνω τίποτα; Δεν θα αντέξω αυτή τη κατάσταση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login