Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η βαρύτητα είναι πιο δυνατή το φθινόπωρο. Τότε τα μήλα πέφτουν ομαδικά.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Καθυστέρηση..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132497 από riri18 στις 20 Φεβρουαρίου 2015, 5:45μμ

riri18

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπέρα..
Εχώ ενα πρόβλημα, όπως φαίνεται απο τον τίτλο, κι εχω αρχίσει να φρικάρω...
Καταρχάς, ειμαι 18 χρονών.. και είχα σχέση με κάποιον μεγαλύτερο μου..
Η τελευταία μου περίοδος ήταν στις 20 Ιανουαρίου και τελείωσε στις 24.. Με τον φίλο μου το κάναμε στις 29 του μήνα (Ιανουαρίου) (δεν τελείωσε μέσα μου) και μετά το κάναμε πάλι στις 11 Φεβρουαρίου (πάλι δεν τελείωσε μέσα).. Έπρεπε να μου έρθει περίοδος 13 Φλεβάρη.. Έχει περάσει μια εβδομάδα και ακόμα τίποτα.. Ναι, οι αποκλίσεις 1-2 ημερών είναι φυσιολογικές αλλά εδώ έχει περάσει μια εβδομάδα και ανησυχώ!!! Δεν έχω κανένα άλλο σύμπτωμα, πέρα απο την καθυστέρηση... Υπάρχει πιθανότητα να είμαι.....??? Ή, τι άλλο μπορεί να συμβαίνει?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #132503 από stroumfita97 στις 21 Φεβρουαρίου 2015, 12:00μμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλημέρα! Καταρχήν ηρέμησε γιατι μπορει να ειναι από το άγχος σου όλο αυτό!επίσης με την αλλαγή του καιρού αλλάζει κ ο κύκλος σε μερικές κοπέλες (μιας φίλης μου έκανε 10 μέρες να ερθει χωρίς να εχει σεξουαλικές επαφές) επίσης σκέψου μήπως πήρες σε αυτό το διάστημα κάποια αντιβίωση γιατι κ αυτη προκαλεί καθυστέρηση! Δεν μας διευκρινίζεις όμως αν όλες αυτές οι επαφές γίνονταν με προφυλακτικό ή χωρίς... Αν παίρνατε προφυλάξεις τοτε δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς αν οχι όμως παίζει να εγινε κ κάποιο ατύχημα από τα προσπερματικα υγρά του φίλου σου... Τέλος,για να μην αγχώνεσαι ουτε εσύ αλλα ουτε κ ο καλός σου,πηγαινε σε ενα φαρμακείο κ πάρε ενα τεστ... Μετά από 1 βδομάδα καθυστέρηση νομίζω δείχνει!ελπιζω να μην εισαι εφόσον δεν θες κατι τέτοιο!καλή τύχη κ προσεκτικά αλλη φορά!

*Υ.Γ: η γονιμοποίηση από προσπερματικα υγρά δεν ειναι σύνηθες αλλα υπάρχουν κ κάποιες εξαιρέσεις,ελπιζω να μη σε άγχοσα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132581 από riri18 στις 25 Φεβρουαρίου 2015, 8:49μμ

riri18

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπερα!
Πηρα το τεστ, βγηκε αρνητικο!
Η καθυστερηση βεβαια συνεχιζεται (12 μερες με τη σημερινη), αλλα πια δεν ανησυχω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login