Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην εκφράζεστε δυνατά. Θα ξυπνήσει η ναρκοκοινωνία σας.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

ψαχνω κοπελα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132547 από den.xero.ti.nam στις 23 Φεβρουαρίου 2015, 8:07μμ

den.xero.ti.nam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/2/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
θελω να βρω κοπελα ( ειμαι 15 ) αλλα δεν βρισκω..και δεν μου δινει καμια σημασια....πειτε μου τι μπορω να κανω και πως να κανω καποια να με προσεξει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132550 από PatheticKid στις 23 Φεβρουαρίου 2015, 10:26μμ

PatheticKid

μέλος από: 11/2/2015
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Δωσε μας πληροφοριες για τον ευατο σου.. Δλδ υψος,κιλα,εμφανιση,ταξη και οτι αλλο χρειαζεται εσυ ξερεις.. Περιεγραψε μας τον εαυτο σου! Εχεις δουλεια να ξερεις στο λεω απο τωρα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132560 από den.xero.ti.nam στις 24 Φεβρουαρίου 2015, 4:11μμ

den.xero.ti.nam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/2/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ipsos 1.74 kila ime kanonikos (oxi xodros alla xoris kiliakus)
3h gimnasiu afta
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132565 από PatheticKid στις 24 Φεβρουαρίου 2015, 8:42μμ

PatheticKid

μέλος από: 11/2/2015
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Τι πιστευεις οτι κανεις λαθος εσυ? Λογικα η εισαι ντροπαλος η κατι εχει η εμφανιση σου.. Πες μου και αλλα πραγματα ομως
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132567 από TheEye στις 24 Φεβρουαρίου 2015, 10:30μμ

TheEye

Εικονίδιο
μέλος από: 4/2/2015
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Εχεις φυσιολογικο υψος, φυσιολογικο βαρος αλλα ετσι οπως σε καταλαβαινω εισαι πολυ ντροπαλος και επιφυλακτικος. Εισαι αντρας πια και οχι παιδακι, κανε κινησεις και μην φοβασαι την απορριψη..Δεν χανεις τιποτα και ετσι κι αλλιως, δεν εισαι ουτε ο πρωτος αλλα ουτε και ο τελευταιος. Μπορεις να προσεγγισεις μια κοπελα με απειρους τροπους. Τωρα οσον αφορα εμφανισιακα, θα μπορουσες να προσεξεις την εμφανιση σου με το να μην αφηνεις αχτεντιστα τα μαλλια σου, το πολυ να σου παρει ενα λεπτο το πρωι να τα φτιαξεις. Επισης, μην φορας φορμες συνεχεια καθως τα κοριτσια θα σε υποτιμησουν (ωω ναι το κανουν και αυτο..). Τωρα ισως το παω σε αλλο επιπεδο, αλλα θα μπορουσες να βγαινεις βολτες για καφε με την παρεα σου τα Σαββατα ετσι ωστε να βγαινεις στην πολη σου και να βλεπεις κοσμο, αυτο θα σε κανει να καταλαβεις καλυτερα και τα κοριτσια αλλα και το τι δεν σου αρεσει απο τον εαυτο σου...Να θυμασαι φιλε, αυτοπεποιθηση πανω απο ολα. Θεληση να υπαρχει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132570 από PatheticKid στις 25 Φεβρουαρίου 2015, 3:24μμ

PatheticKid

μέλος από: 11/2/2015
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Συμφωνω με τον theeye ! Ακου τι εκανα εγω,καταρχας πρεπει να καταλαβεις τι φταιει αρχικα.. 1) εμφανιση? Εδω εχει δουλιτσα... Αρχικα η γυμναστικη ειναι το παν,οι κοπελες οταν βλεπουν ενα ωραιο σωμα στην παραλια τρελενονται :) . Επισης το μαλλι σου,καμια δεν θελει να το βλεπω λαδωμενο η κατω αχτενιστο..Πηγαινε κανε ενα κουρεμα που σου παει! Η καθαριοτητα ειναι το παν μπανιο καθημερινα και λουσιμο.. Επισης τα ρουχα ειναι πολυ βασικο , αμα βαζεις φορμες καθε μερα και αλλες τετοιες παπαριες μην περιμενεις να κανεις τιποτα!
Γενικα να εισαι περιποιημενος! 2) Αυτοπεποιθεση? Αυτο δεν το εχω καταφερει ουτε εγω ακομα..Παντα θεωρουσα τον εαυτο μου κατωτερο απο τους αλλους και καμια φορα ασχημο ενω ειμαι ενας νορμαλ ανθρωπος!Τελος παντων,πρεπει να εχεις @@ για να βρεις μια κοπελα.. Να μιλας και να μην ντρεπεσαι ειναι το βασικο. Εχω παρει πολλες γνωμες φιλων και γνωστων και ολοι λενε το θρασσος ειναι το παν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login