Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Στρουμφάκια στα Ελληνικά – ΟΧΙ το τωρινό ξέρασμα, αλλά εκείνα με το Σοφοκλή Πέππα και τη Χρυσούλα Διαβάτη. Ο Δρακουμέλ να δίνει ρέστα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Τρίχες, Πετσακι, Μέγεθος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132579 από SneakyGuy στις 25 Φεβρουαρίου 2015, 8:08μμ

SneakyGuy

banned
μέλος από: 25/2/2015
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Γεια σε όλους!
Όπως βλέπετε και στον τίτλο οι απορίες μου ειναι 3.
Πρώτα απο όλα θα ξεκινήσω με τις τρίχες. Έχω πολλές τρίχες στον κωλο και οταν τρέχω λίγο και ιδρώνω φαίνεται στην φόρμα, και δεν μου αρέσει. Τι μπορώ να κάνω;(επίσης αν ειναι για αποτριχωση να ρωτήσω γονείς ή κατι τέτοιο;)
Δεύτερον, πρέπει να κάνω υποχρεωτικά επέμβαση για να κόψω το Πετσακι; Γιατι διάβασα σε αλλο θέμα οτι κάνουνε επέμβαση απο μικροί για να το κόψουν.
Τρίτον ειμαι 15 και Τον έχω περίπου 14. Ειναι άσχημο το μέγεθος;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132590 από GiannakosBAcK στις 26 Φεβρουαρίου 2015, 1:52μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
*Το μέγεθος είναι σχετικό αλλά πιστεύω πως είναι αρκετό άσε που σύνηθως η ανάπτυξη του μπορεί να φτάσει μέχρι τα 21 σου χρόνια όποτε μην σε νοιάζει τόσο αυτή την περίοδο.
*Το πετσάκι δεν είναι πρόβλημα εκτός αν έχεις φίμωση που σημαίνει ότι δεν μπορεί να βγει καθόλου η σχεδόν καθόλου το κεφαλάκι,εκτός αν θες να το κόψεις για δικούς σου λόγους.Τώρα αν π.χ. το πετσάκι φτάνει μέχρι την μέση από το κεφαλάκι η λίγο παραπάνω πιστεύω αν το ανοίγεις και σου κάνουν κανέναν στοματικό θα ανοίξει από μόνο του.
*Τώρα όσο για τις τρίχες δεν ξέρω τι να σου προτείνω πάντως το ξύρισμα δεν μου φαίνεται καλή ιδέα καλύτερα ας σου απαντήσει κάποιος είχε εμπειρία.Μια προσωρινή λύση θα ήταν να φοράς βαμβακερά εσώρουχα όσο γίνεται θα βοηθήσει αρκετά πιστεύω και όσο μπορείς όταν να τρέχεις κπλ.. φόρα σκούρα χρώματα όπως ανθρακί μαύρο μπλε..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132595 από SneakyGuy στις 26 Φεβρουαρίου 2015, 6:53μμ

SneakyGuy

banned
μέλος από: 25/2/2015
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Έγραψε:(GiannakosBAcK@26 Φεβρουαρίου 2015)
*Το μέγεθος είναι σχετικό αλλά πιστεύω πως είναι αρκετό άσε που σύνηθως η ανάπτυξη του μπορεί να φτάσει μέχρι τα 21 σου χρόνια όποτε μην σε νοιάζει τόσο αυτή την περίοδο.
*Το πετσάκι δεν είναι πρόβλημα εκτός αν έχεις φίμωση που σημαίνει ότι δεν μπορεί να βγει καθόλου η σχεδόν καθόλου το κεφαλάκι,εκτός αν θες να το κόψεις για δικούς σου λόγους.Τώρα αν π.χ. το πετσάκι φτάνει μέχρι την μέση από το κεφαλάκι η λίγο παραπάνω πιστεύω αν το ανοίγεις και σου κάνουν κανέναν στοματικό θα ανοίξει από μόνο του.
*Τώρα όσο για τις τρίχες δεν ξέρω τι να σου προτείνω πάντως το ξύρισμα δεν μου φαίνεται καλή ιδέα καλύτερα ας σου απαντήσει κάποιος είχε εμπειρία.Μια προσωρινή λύση θα ήταν να φοράς βαμβακερά εσώρουχα όσο γίνεται θα βοηθήσει αρκετά πιστεύω και όσο μπορείς όταν να τρέχεις κπλ.. φόρα σκούρα χρώματα όπως ανθρακί μαύρο μπλε..


Ευχαριστώ πολύ! Θα περιμένω και άλλες απαντήσεις, αλλα πιστεύω πως με κάλυψες! Σε αυτο με τις τρίχες πιστεύω θα χρειάστω λίγο παραπάνω, αλλα και αυτά που μου είπες δεν τα ειχα σκεφτεί! Ευχαριστώ και παλι!

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login