Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Spit on the devil τρεις times και say: ftou ftou ftou διαολικό. Then say .gr και είσαι ok!
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Αποριες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132607 από Lina19 στις 27 Φεβρουαρίου 2015, 7:04μμ

Lina19

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας! Θελω την βοήθεια σας.. Ειμαι 16 χρονων και εχω σχεση με ενα αγορι που ειναι 21 ετων. Ειμαστε πολυ καλα μαζι και εχουμε πρωχωρησει.. Το θεμα ειναι οτι ειμαι αρχαρια στο κρεβατι ιαι πανω στο σεξ το σκέφτομαι και κομπλαρω.. Επεισης εχω καο της παρακατω αποριες:
Σας αρεσει μια κοπελα να περνει προτωβουλιες;και αν ναι πειτε μ μερικα παραδειγματα
Πως σας αρεσει να σας κανουν στοματικο;
Τι σας τρελαινει στο σεξ να σας κανει η κοπελα σας και γενικοτερα στον σεξουαλικο τομεα;
Κάποια τιπακια για να σας κανουν πυραβλο;
Αα και μια τελευταία που νομιζω οτι ειναι τελειως ηλιθια απορια αλλα με προβληματιζει.. Μια κοπελια μου ειπε πως η ποσοτητα του σπερματος που βγαζει το αγορι διχνει και ποσο του αρεσε.. Ισχυει; δηλαδη αν βγαζει πολλα του αρεσε και αν λογα οχι;

Σας ευχαριστώ προκαταβολικα:)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #132611 από Lina19 στις 27 Φεβρουαρίου 2015, 9:48μμ

Lina19

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Κανεις παιδια;
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #132613 από Aitherovamwn στις 27 Φεβρουαρίου 2015, 11:33μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση


1) Φυσικα και αρεσει σε ολα τα αγορια η κοπελα να περνει προτοβουλιες! τωρα τι να σου πω για παραδειγμα.. να με πεταξει στο κρεβατι και να αρχισει να με "ανεβαζει".. να μου ζητησει να της κανω Η να μου κανει κατι, το οτιδηποτε!
2) Τι εννοεις πως? Ενας ειναι ο τροπος :Ρ Απλα μη βαζεις πολυ χερι και προσεχε με τα δοντια!
3) Εγω πχ εχω φετιχ με τα εσωρουχα/ζαρτιερες/κορσεδες ακομα και στολες!
4) Τιπς για να τον κανεις πυραβλο? Δειχτου οτι τον θες πολυ (σεξουαλικα εννοω) Κανε το πρωτο βημα για να αρχισει το παιχνιδι!
5) Οχι το ποσοστο του σπερματος δεν δειχνει κατι τετοιο. πχ αν το αγορι εχει τραβιξει μια πριν βρεθειτε λογικο και επομενο ειναι να μην βγαλει πολλα.. Αν ομως εχει να το κανει μερες τοτε ναι θα σε μπουγελωσει..

Αν σε καλυψα πατησε μου μια αποδεκτη :)
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login