Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι νόμοι είναι σαν τα λουκάνικα. Καλύτερα να μη δεις πως φτιάχνονται.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

στοματικο στην κοπελα μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132629 από nikospi στις 01 Μαρτίου 2015, 9:58πμ

nikospi

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γεια σας αγαπητά μέλη του ftou.
Αύτη την περίοδο τα έχω με μια κοπελα που τις εκανα στοματικό. Έδειχνε να της αρεσει αλλά δεν τελειωσε κ μάλλον δεν το απόλαυσε τόσο ...θα ήθελα λοιπον καποιες συμβουλες σχετικα με αυτο το κομματι. Ευχαριστωω :p
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #132630 από ScandalousAngel στις 01 Μαρτίου 2015, 10:08πμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γειά σου! Για να την κάνεις να τελειώσει θα πρέπει να επικεντρωθείς στην κλειτοριδα της. Βάζοντας το χέρι στο αιδοίο της θα καταλάβεις ότι είναι ένα σκληρό κεφαλακι που εξέχει. Με τη γλώσσα σου θα το κάνεις στην αρχή αργά και στη συνέχεια πιο γρήγορα. Μπορείς ακόμα να το πιπιλας και να το δαγκώνεις ελαφρώς. Σκέψου ότι είναι το αντίστοιχο της βάλανου του πέους. Καλό όμως θα ήταν να της ζητάς και οδηγίες για το που της αρέσει καλύτερα. Εγώ πχ μετακινουσα το κεφάλι του εκεί που ένιωθα καλύτερα οπότε μπορείς να της ζητήσεις να κάνει το ίδιο. Μην τα παρατήσεις γρήγορα κατσε εκεί μέχρι να την κάνεις να τελειώσει, πίστεψέ με θα το θυμάται για πολύ καιρό. Ελπίζω να σε βοήθησα! :) Καλή τύχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132633 από Dieftharmenos στις 01 Μαρτίου 2015, 3:44μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ScandalousAngel@01 Μαρτίου 2015)
Μπορείς ακόμα να το πιπιλας και να το δαγκώνεις ελαφρώς. Σκέψου ότι είναι το αντίστοιχο της βάλανου του πέους.


Λυπαμαι το αγορι σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132637 από ScandalousAngel στις 01 Μαρτίου 2015, 10:16μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0
Με παρεξήγησες αχαχαχ απλά είπα με τι μοιάζει όχι ότι δαγκωνω :p
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132640 από riri18 στις 02 Μαρτίου 2015, 12:39πμ

riri18

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπερα! Δεν ειναι απαραιτητο να χυσει... Εξαλλου δε χυνουν ολες... Το απολαμβανει, σιγουρα! Δωσε της χρονο και θα τα βρειτε ολα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login