Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ζόρισέ το. Αν σπάσει τότε δεν άξιζε.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Είμαι gay αλλα φοβάμαι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132639 από Stelios69 στις 02 Μαρτίου 2015, 12:31πμ

Stelios69

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καλησπερα μελη του ftou.gr
Θα ειθελα να με βοηθησετε με το προβληματακι που μου εχει δημιουργηθει η ηλικια μου ειναι 15 προς 16 χρονων και εγω πιστη δηλαδη σιγουρευτη οτι ειμαι ομοφυλοφιλος επειδη απο γυναικες ποτε δεν με ελκυσε καμια ουτε απο μικρο και το θεμα ειναι οτι τωρα τελευταια τα βραδια σκεφτομαι και τι θα γινει η ζωη πως θα συνεχειστη πως θα κανω την πρωτη κινηση και αμα παω σε εναν ανθρωπο και κανω κατι λαθος (που εχει γινει αυτο) πως μπορω να καταλαβω.. πως συνεχειζεται η ζωη αν εισαι ομοφυλοφιλος εσας αμα ειχατε φιλο ομοφυλοφιλο τι θα του λεγατε πως θα τον συμβουλευατε και πως θα τον βοηθαγατε
Εχω εναν φιλο που τον νιοθω αδερφο προχθες του ειπα οτι τον αγαπαω και οτι ειμαι ομοφυλοφιλος το πειρε χαλαρα απλα μου ειπε οτι γουσταρει γυναικες εμενα την επομενη μερα μου ειπε οτι θα του εκανε στοματικο η κοπελα του μα το θεματακι ειναι οτι εγω ζηλεψα και του το ειπα το πειρε χαλαρα ευτυχως σημερα μου εστειλε μηνυμα οτι δεν εγινε τελικα τιποτα πως να μην ζηλευω πως
Και πως μπορω να συνεχισω την ζωη μου
στο στρατο η γκει τι γινετε δηλαδη πως ζουνε μεσα εκει?

Συγνωμη για το μεγαλο κειμενο και αμα εχει ορθογραφικα παλι συγνωμη
Ευχαριστω εκ το προτερων ελπιζω να βρεθει γρηγορα απαντηση σε ολα

Καλο βραδυ!
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #132642 από Dieftharmenos στις 02 Μαρτίου 2015, 12:34μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε μου τι εννοεις πως θα συνεχισεις την ζωη σου η πως φερονται στους γκει στον στρατο???Δεν ειναι αρρωστια η ομοφυλοφιλια...τα ιδια δικαιωματα με ολους εχεις και οπως φερονται σε ολους θα σου φερονται.Βεβαια σιγουρα αν εισαι εντελως απελευθερομενος ολο και καποιος(κακως) θα βρεθει να σου πει κατι αλλα εσενα μην σε νοιαζει.Κανε οτι σε εκφραζει.

Δεν εχω φιλο ομοφυλοφιλο(η τουλαχιστον ετσι νομιζω) αλλα δεν θα μου εκανε αισθηση αν ειχα.Καλυτερα να μου το πει δηλαδη.

Η ζωη σου θα συνεχισει να κυλα κανονικα οπως σε ολον τον κοσμο γκει η μη.Τωρα αν εννοεις το πως θα γνωρισεις και αλλους ομοφυλοφιλους αν μενεις Αθηνα νομιζω οτι υπαρχουν πολλα μπαρακια μονο για γκει.Μπορεις να πας εκει περα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132645 από Stelios69 στις 02 Μαρτίου 2015, 4:52μμ

Stelios69

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω παρα πολυ!!!
Εννοω εχουν καποια απαλαγη εχω ακουσει για τους ομοφυλοφιλους;
Ευχαριστω αμα υπαρξει κιαλλη απαντηση θα την δεκτουμε φιλε παντως σε ευχαριστω!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132649 από Dieftharmenos στις 02 Μαρτίου 2015, 5:25μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Stelios69@02 Μαρτίου 2015)
Σε ευχαριστω παρα πολυ!!!
Εννοω εχουν καποια απαλαγη εχω ακουσει για τους ομοφυλοφιλους;
Ευχαριστω αμα υπαρξει κιαλλη απαντηση θα την δεκτουμε φιλε παντως σε ευχαριστω!!!


Γιατι απαλαγη...κουτσος εισαι???Εσυ προσβαλλεις τον ευατο σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132651 από Stelios69 στις 02 Μαρτίου 2015, 5:47μμ

Stelios69

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Οχι κατι ειχα διαβασει οτι εχουν μιομενει θειτια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132657 από pontios1 στις 02 Μαρτίου 2015, 9:28μμ

pontios1

banned
μέλος από: 26/1/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Δεν ισχυει κατι τετοιο!!Εκτος κι αν τη μερα που παρουσιαστεις πας ντυμενος γυναικα και θεωρηθεις τραβεστι :P

Στο στρατο παντως οι γκει εχουν και τα τυχερα τους.Εμεις ειχαμε εναν-οχι φανερο-ο οποιος μας το ειχε εξομολογηθει μετα απο καιρο οτι ειναι ομοφυλοφιλος.Οχι μονο δεν τον κοροιδεψε κανενας αλλα ξαλαφρωσε και πολλους str8 που τους ειχε φαει η αγαμια. ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132661 από lalou στις 03 Μαρτίου 2015, 6:44μμ

lalou

Εικονίδιο
μέλος από: 3/3/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Αγαπητέ Στέλιο
Καλησπέρα και από εμένα.
Μιας και είσαι μικρός ακόμα, και επειδή μεγάλωσα με αδελφικό μου φίλο ομοφυλόφιλο θέλω μόνο να σου δώσω μια συμβουλή.
Μην αφήσεις ποτέ κανέναν να σε χαρακτηρίσει άσχημα λόγω των επιλόγων σου.
Οι ερωτικές μας επιλογές δεν δίνουν σε κανέναν απολύτως (ούτε καν στους οικείους μας) το δικαίωμα να σε κρίνουν ως άνθρωπο.Αλλά ακόμα και αν δεχτείς χαρακτηρισμούς .. χαμογέλα τους με το κεφάλι ψηλά.. Είσαι αυτός που είσαι και επειδή δυστυχώς ζούμε σε μια κοινωνία απερίγραπτα ρατσιστική ενίοτε πρέπει να έχεις ψυχική δύναμη να μη δίνεις καμία σημασία σε ανθρώπους και σχόλια.
Κανείς, ΚΑΝΕΙΣ δεν είναι άξιος να σε κρίνει.
Σου εύχομαι να έχεις μια όμορφη ζωή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132666 από Stelios69 στις 03 Μαρτίου 2015, 7:15μμ

Stelios69

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Επισεις ευχαριστω παιδια ολους ευχαριστω παρα πολυ!!
Παιδια εχω εναν φιλο μπαι πως να του πω να του κανω πιπα θελω να δοκιμασω πως μπορω να το πω χωρις να το παρει στραβα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133065 από yasiam στις 08 Απριλίου 2015, 12:21μμ

yasiam

Εικονίδιο
μέλος από: 8/4/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Αφού ειναι μπάι θα θελει κι αυτός. Κοιτά. Ξεκινήστε να μιλάτε για τέτοια θέματα για γκόμενες και μαλακιες. Δείτε καμία τσοντουλα μαζί να ξεκινήσει ηπ τραβήξτε καμία μαλάκια μαζί και ίσως εξελιχθεί. Αν θέλεις να δοκιμάσεις κιόλας ! θα έρθει κι αυτο !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login