Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα ωραιότερα πράματα στη ζωή ή είναι ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Πρόβλημα Στύσης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132826 από Deadsell στις 17 Μαρτίου 2015, 8:08πμ

Deadsell

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/1/2012
μηνύματα: 129 αποδεκτές 0
Γειά σας παιδιά, λοιπόν έχω ένα θεματάκι, χθές πήγα να κάνω σεξ για πρώτη φορά αλλά ψιλο αγχονόμουν και έτσι είχα θέμα στύσης και τώρα φοβάμαι μην μου ξανα συμβεί και γίνω ρεζίλι. Μου έχετε καμιά συμβουλή τι να κανω και πως να το αντιμετωπίσω αυτο? Σας ευχαριστώ προκαταβολικά... Γιάννης
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132827 από arkoudiarhs στις 17 Μαρτίου 2015, 10:46πμ

arkoudiarhs

banned
μέλος από: 17/3/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Το μπλε χαπακι το ξερεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #132830 από stroumfita97 στις 17 Μαρτίου 2015, 12:57μμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(arkoudiarhs@17 Μαρτίου 2015)
Το μπλε χαπακι το ξερεις?

Πας καλα arkoudiarh? Ειναι προφανές πως το παιδί δεν εχει προβλημα στύσης αλλα λόγω άγχους δεν μπόρεσε να ενδώσει!δεν χρειάζεται να πάρει κάποιο χάπι!το μόνο που μπορείς να κάνεις ειναι να μην αγχώνεσαι!πίστεψε με η κοπελα σου θα σε καταλάβει!δεν χρειάζεται να ντρέπεσαι!αν ειναι προπάντων ώριμη κ έχετε καιρό σχέση δεν υπάρχει περίπτωση να "ξενερωσει"!Ειναι κατι το φυσιολογικο αυτό που σου συμβαίνει δεν εισαι ουτε ο πρώτος ουτε ο τελευταίος!φτιάξε ατμόσφαιρα και κάντε μπόλικα πρωκαταρκτηκα!μη σκέφτεσαι τιποτα και αφεσου :) αν τυχόν σου ξαναγίνει μην απογοητευτείς,ίσος να μην ειναι η κατάλληλη στιγμή!ελπιζω να σε βοήθησα!και να θυμάσαι πως ποτέ δεν πρεπει να απογοητευόμαστε κ να τα παραταμε στην καθε δυσκολία :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132831 από Dieftharmenos στις 17 Μαρτίου 2015, 4:13μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Και εμενα δεν μου ειχε σηκωθει την πρωτη φορα!!!

Μην ανησυχεις...το αγχος ειναι.Χαλαρωσε και θα γινει απο μονο του.Γενικως οι πρωτες φορες ηταν δυσκολες γιατι σκεφτομουν συνεχεια αυτο αλλα μετα γινεσαι πυραβλος πριν καν το καταλαβεις.Απλα πανω στο σεξ μην το σκεφτεσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132835 από Deadsell στις 18 Μαρτίου 2015, 3:17μμ

Deadsell

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/1/2012
μηνύματα: 129 αποδεκτές 0
ευχαριστω παιδια για την βοηθεια απλα θεωρουσα οτι ισως ειχα θεμα αλλα μαλλον δεν εχω... παντως με αυτην την κοπελα δεν γνωριζομαστε καιρο αυτο ειναι το κακο και ελπιζω να μην την ξενερωσα πολυ, αλλα αφου μου μιλαει ακομα μαλλον ολα καλα. Ημουν κ αρκετα κουρασμενος απο ταξιδι εκεινη την μερα ισως ειναι κ αυτο εκτος απο το αγχος που ειχα που ειχα το θεματακι :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login