Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Η τρέλα είναι κληρονομική. Την αποκτάς απ' τα παιδιά σου.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

κονδηλοματα η απλη ανυσιχια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132836 από marypan99 στις 18 Μαρτίου 2015, 5:24μμ

marypan99

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2015
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Γεια σαας :) εχω ενα θεμα !! Βσκ σοβαρο .. φοβαμαι μην εχω κονδιλοματα,ερπη η απλα κατι με ενοχλισε ... εχτες ξυριστικα και σημερα παρατηρισα σε εκεινο το σημειο ενα σπιρακι σαν αφτα που βγαζω στο προσωπο με πιον λιγο .. το εσπασα βσκ και εβγαλε ... ειναι κατι ανισιχιτικο η να μεινω ηρεμη ... ενοω ειναι αο το ξυρισμα η επειδη το εκανα με το αγορι μου χωρις προφιλαξη .. ακομα εχω αλλεργια σε ενα στρινγκ και βγαζω κοκκινιλες και με τρωει .. μηπως ερεθυστικα και απο εκει .. επειδης μερικες φορες φοραω και μπραζιλ και με ενοχλη λιγο .. λετε μα ειναι απο αυτο η κινδηνευω βοηθειααα <3
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #132837 από shooter_girl στις 18 Μαρτίου 2015, 7:01μμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μην ανησυχείς, απ'το ξύρισμα γύρισε καμιά τρίχα γιαυτό δημιουργήθηκε σπυράκι και κνησμός/κοκκίνησμα. Αν υπήρχε ασθένεια θα παρατηρούσες και άλλα συμπτώματα. Αν δεν αποχωρήσει σε κανά 2-3 μέρες ή βγάλεις και άλλα πάνε σε γιατρό να το επιβεβαιώσει! Πάντα με προφυλακτικό!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132838 από marypan99 στις 18 Μαρτίου 2015, 7:05μμ

marypan99

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2015
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω απλα τελειωσανε ^_^ τι αλλα συμπτοματα μπορει να δω ? Η μανα μου μου ειπε οτι μπορει να ειναι αο την περιοδο γτ πριν μου ερθει βγαζω σε καποιο μερος του σωματος μου ^_^
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132839 από BabisSougias στις 18 Μαρτίου 2015, 7:31μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
αραξε τα κονδυλωματα δεν ειναι σπυρακια σε αυτο το σημειο ειναι πανω στα χειλια του αιδοιου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132840 από marypan99 στις 18 Μαρτίου 2015, 11:18μμ

marypan99

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2015
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Με κοροιδευεται ? Εκει εχω σπιρακια χρονια τωρα και μια ελια ^_^ χαχα βσκ ναι χρονια τρ εχω σαν σπιρακια λες και εχουν πιον μεσα αλλα δεν μπορεις να τα σκασεις ... βαιβεα χωρις να εχω κανει κατι τοσα χρονια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login