Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός, μόνο που τους σκοτώνει όλους.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Σκαμπανευασματα στην διαρκεια.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132939 από Dieftharmenos στις 29 Μαρτίου 2015, 12:57πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Καλησπερα,

Ρε παιδια ειναι κατι φορες που κραταω 45 λεπτα και στην κυριολεξια παρακαλαω και πιεζομαι για να τελειωσω και ειναι και κατι αλλες που τελειωνω στα 5 λεπτα.Ξερω οτι μετρανε τα προκαταρκτικα κλπ...αλλα τοσο μεγαλο σκαμπανευασμα δεν ειναι πολυ???Παθαινει κανεις αλλος το ιδιο???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132941 από Aristotle στις 29 Μαρτίου 2015, 3:42μμ

Aristotle

Εικονίδιο
μέλος από: 15/2/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Αν πω την γνώμη μου όντας τελείως άπειρος θα σε πείραζε; Εγώ πιστεύω και έχω την εντύπωση πως είναι σαν την μαλακία.Μπορείς να τελειώσεις σε 3 λεπτά αν δεν έχεις υπομονή,ενώ μπορεί να τον παίζεις και κανένα 20λεπτο επειδή κάνεις την όλη διαδικασία με αργά βήματα. Αυτή η διαφορά στο χρόνο που λες δεν νομίζω να είναι κάποιο πρόβλημα που πρέπει απαραίτητα να το δώσεις σημασία.Νομίζω ότι δεν είναι καν πρόβλημα,απλά μια απορία που την έχεις απαντήσει ήδη! :) Πέρα απ'αυτά θα ήθελα να σου πω ένα μπράβο γιατί βλέπω ότι κινείσαι πολύ στο φόρουμ και δίνεις συμβουλές όπου μπορείς! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #132950 από George156 στις 30 Μαρτίου 2015, 2:20πμ

George156

Εικονίδιο
μέλος από: 7/3/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Με τη τεράστια πείρα μου (Γκούχ γκούχ) μπορώ να σου πω ότι "Ναι! Το έχω πάθει κι εγώ."
Σίγουρα παίζει ρόλο το πόσες φορές τελείωσες. Όσο πιο πολλές τόσο περισσότερο θα αντέχεις μετά.
Είναι και η διάθεση που παίζει ρόλο. Αν είσαι πολύ αναμμένος ή σχεδόν καθόλου.
Μετά είναι και η στιγμή...Μπορεί απλά να μην έβρισκες σημείο να σου κάνει το μπαμ!
Δε ξέρω αν σε κάλυψα, πάντως μην ανησυχείς φυσιολογικό είναι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login