Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πέφτουν τα φύλλα απ' τα κλαριά, κι εγώ είμ' άρρωστος βαριά...
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Άγχος περί σέξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132949 από George156 στις 30 Μαρτίου 2015, 2:15πμ

George156

Εικονίδιο
μέλος από: 7/3/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλημέρα παιδιά!
Καταρχάς πριν μπω στο θέμα θα ήθελα να σας πω ότι γενικά σαν άνθρωπος είμαι τρομερά αγχώδης σε πολύ μεγάλο βαθμό για πάσης φύσεως θέματα.
Στο θέμα μας!
Με τη κοπέλα μου είμαστε μαζί αρκετό καιρό και ενώ κάνουμε safe sex έχω πάντα μα πάντα την ανησυχία ότι μπορεί να έχει γίνει κάποιο λάθος ή κάποια βλακεία και να μείνει έγκυος με αποτέλεσμα να μη μπορώ να χαλαρώσω μέσα στο μήνα μέχρι να είναι στις μέρες της.
Όσο το σκέφτομαι, είναι λίγο περίεργο να αγχώνομαι κάθε φορά που θα σκεφτώ το παραμικρό "λάθος" που ΙΣΩΣ έγινε πριν, κατά και μετά το sex.
Δε ξέρω αν κανείς σας έχει αντιμετωπίσει κάτι παρόμοιο αλλά η οποιαδήποτε συμβουλή είναι αποδεκτή. Γενικά πως μένετε χαλαροί με το όλο θέμα;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132969 από gina_trella στις 01 Απριλίου 2015, 12:02πμ

gina_trella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/3/2015
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
ενας τροπος να χαλαρωσεις ειναι να το συζητησεις μαζι της και πιστεψε με εκεινη θα σε βοηθησει πολυυ σε αυτο το θεμα γιατι σαφως και εχει πιο μεγαλη επιρροη απανω σου. Επισης μπορεις απλα να αφεθεις στην στιγμη, ποιος ο λογος να αγχωνεσαι οταν κανεις κατι που σου αρεσει με την κοπελα που γουσταρεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login