Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σαν βασιλιάς, σαν βασιλιάς, και της καρδιάς μου κύρης. Αρβανιτάκη να φαλτσάρει τρακαρισμένη ανόητους στίχους με μουσική αρμόνιο, προφορά επαρχίας και στήσιμο φτήνιας
Παρασκευή, 19 Απριλίου

πιπα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132961 από sofi.a στις 31 Μαρτίου 2015, 5:26μμ

sofi.a

μέλος από: 31/3/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπόν... Εδώ και αρκετό καιρό βγαίνω με ένα παιδί (17) και δν έχουμε προχωρήσει πολύ. Μέχρι τώρα μ εχει βάλε δάχτυλο και ήθελα να τον ευχαριστησω κι εγω με πίπα.... Μην μου πείτε να δω καμια τσόντα για να μάθω πως...εχω δει. Κάτι αλλο που θα πρέπει να κάνω για να γίνει καλα και να του αρέσει σχετικά με τη πίπα; Επίσης οταν μιλάμε με λέει μικρή του η μωρο του... Πως αλλιώς θα μπορούσα να τον λεω; δν τρελαίνομαι ιδιαίτερα με αυτα τα υπερβολικά τύπου ματια μου, ψυχή μου ...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #132963 από stroumfita97 στις 31 Μαρτίου 2015, 9:53μμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου Σοφία! Γενικά τα αγόρια/άντρες τρελαίνονται για το στοματικο οπότε αυτη σου η επιλογή πολύ θα τον χαροποιησει να εισαι σίγουρη! Όλες ετσι ξεκινήσαμε κάπως άχαρα να το πω; Αυτό που θα σου πω από την εμπειρία μου τουλαχιστον ειναι να μη χρησιμοποιείς καθολου τα δόντια σου γιατι θα τον πονέσουν κ επίσης να το πας οσο παει (μέσα στο στόμα). Γενικά μην αγχώνεσαι δεν ειναι κατι το φοβερό... Οσο για τα υποκοριστικά σε άλλους αρέσουν κ σε άλλους οχι... Εγω προσωπικά χρησιμοποιώ ορισμένες φορές τα γνωστά (μωρό μου,αγάπη μου,έρωτα μου) αλλά από τις αρχές ίσος κ λιγο πριν φτιάξουμε σχέση τον ελεγα με ενα συγκεκριμένο υποκοριστικό το οποίο εχει μείνει ακομα κ σημερα... Οπότε τις περισσότερες φορές τον λεω με αυτό!μπορείς κ εσύ να βρεις κάποιο οχι τόσο γούτσου εφόσον σου την σπάει κ να τον λες με αυτό τις περισσότερες φορές!ελπιζω να σε βοήθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login