Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θέλω πολύ ν' αλλάξω τον κόσμο, μα δε μου δίνουν τον πηγαίο κώδικα.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

τι να κανω για να μην ξενερωσει;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132968 από gina_trella στις 31 Μαρτίου 2015, 11:47μμ

gina_trella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/3/2015
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
λοιπον εχω σχεση με ενα παιδι κοντα 8 μηνες και ειμαστε ερωτευμενοι ανετοι και γενικα δεν αντιμετωπιζαμε καποιο προβλημα ομως βλεπω πως δεν ικανοποιειτε απο την σχεση μας καθως εχουμε μεινει μονο στα χουφτωματα και τα χαιδεματα πανω απο εσωρουχα. Θελω λοιπον να κανω κατι διαφορετικο, μπορειτε να μου πειτε μερικες ιδεες για να μην τον ξενερωσω και χωρισουμε; α να επισημανω πως δεν νιωθω ετοιμη ακομα για να κανω σεξ αλλα σκεφτομουν την περιπτωση του στοματικου απλα δεν ειναι και οτι πιο επιθυμητο για μενα, δηλαδη καπως το φοβαμαι και με απωθει σαν ιδεα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #132971 από stroumfita97 στις 01 Απριλίου 2015, 1:55μμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αυτό ακριβώς εκανα κ εγω πριν καιρό... Ουτε εμενα μου αρεσε σαν ιδέα αλλα δεν είχα αλλη επιλογή γιατι δεν ήθελα να τον χάσω. Δεν ειναι τελικα κατι το τρομερό,πλέον εγω εχω συνηθίσει κ ειμαι μια χαρα!και εσύ μην το σκέφτεσαι κ απλα δοκίμασε!μπορείς επίσης να του πεις οτι στην ιδέα σιχενεσαι λιγο κ οτι απλα θέλεις να δοκιμάσεις!κ αν δεις πως δεν μπορείς απλα το σταματάς (τουλαχιστον είχες προειδοποιήσει). Να του πεις εννοείται να μην τελειώσει στο στόμα σου για να μην σιχαθεις εντελώς... Ειναι κατι εύκολο κ απλό κ καθαρά για την ικανοποίηση των αγορών μας... :) ελπιζω να βοήθησα κάπως :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133060 από yasiam στις 08 Απριλίου 2015, 10:20πμ

yasiam

Εικονίδιο
μέλος από: 8/4/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ποσό χρόνων εισαι ; Συζήτησε το μαζί του αν νιώθει κι αυτός έτοιμος για τέτοια. Αλλα νομιζω αυτο θα ήταν μια εξέλιξη στη σχέση σας !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login