Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο δάσκαλος να ρίχνει ξύλο και βρισίδια στους μαθητές. Όχι οι μαθητές στο δάσκαλο όπως σήμερα
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Εκσπερμάτωση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133102 από Petros98 στις 12 Απριλίου 2015, 3:03μμ

Petros98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/4/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
οταν η κοπέλα μου μ πέρνει πίπα δεν τελιωνω...Μ περνει αρκετη ωρα πιπα αλλα εγω δεν τελιωνω...ενω οταν τον παιζω στον ιδιο περιπου χρονο τελιωνω...τι να κανω? Βοηθειααα
Υ.Γ στις 3 προσπαθειες εχς τελιωσει την 1 και με πλ κοπο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133205 από fafanikos στις 18 Απριλίου 2015, 5:46μμ

fafanikos

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2015
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Γεια σου φίλε,
Ζήτα από την κοπέλα σου να παίξει καλύτερα με το κεφαλάκι σου και αφού "ζεσταθείς" παίρνε βαθιές αναπνοές και κράτα 'τες. Αν δε γίνει τίποτα, απόλαυσε το για περισσότερη ώρα 10-15 λεπτά.
Πιστεύω να βοήθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #133206 από TheGodfather στις 18 Απριλίου 2015, 6:00μμ

TheGodfather

Εικονίδιο
μέλος από: 5/3/2015
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Και εγω το ιδιο παθαινω τις περισσοτερες φορες φιλε μου... οταν την παιζω μονος μου τελειωνω και σε 2-3 λεπτα ενω οταν μου παιρνει πιπα η κοπελα μου μπορει να παρει και 10-15 λεπτα. Για την ακριβεια εγω το απολαμβανω αυτο καθως ειναι πιο ωραιο να σου παιρνει για περισσοτερη ωρα... Ειναι επειδη οταν την παιζεις μονος σου εισαι πιο ελευθερος και την παιζεις με εντονο ρυθμο με αποτελεσμα να τελειωνεις πιο γρηγορα... ενω οταν σου παιρνει πιπα δεν υπαρχει εντονος ρυθμος και ειναι λογικο να αργεις αν τελειωσεις, επισης ισως φταιει και το λιγο αγχος που εχεις κτλπ. Πες της καθως σου παιρνει πιπα να στην παιζει κιολας.. δηλαδη να σου γλυφει το κεφαλακι και να στην παιζει ταυτοχρονα αρκετα γηγορα. Επισης αλλος ενας τροπος ειναι να σφιγγεσαι και να παρμεινεις ετσι αλλα να αναπνεεις καοννικα και να σου παιρνει πιπα με γρηγορο ρυθμο και οσο πιο βαθια τον παιρνει τοσο μεγαλυτερη η ευχαριστηση.
Πατα αποδεκτη αν σε βοηθησα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login