Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η φλασιά έκαψε φλάντζες.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Προσπαθειααα!!Πρωτη φορα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133145 από Sokolatina_1 στις 15 Απριλίου 2015, 1:00πμ

Sokolatina_1

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ξερω ο τιτλος φαινεται κλασσικος αλλα στ αληθεια χρειαζομαι γνωμη!Με το αγορι μου προσπαθουμενα ολοκληρωσουμε..κανουμε προκαταρκτικα για να μην πονεσω πχ στοματικο.Δαχτυλο εχουμε δοκιμασει αλλα ποναω παρα μα παρα πολυ...δεν μιλαω για τσουξιμο απλα αλλα για πονο!Οταν το κανω εγω σε μενα δεν ποναει καθολου...δεν ξερω γιατι με τα δικα του δαχτυλα δεν γινεται...

Μετα εχουμε προχωρησει στη διεισδυση με προφυλακτικο εφτασε μεχρι τη μεση και εκει αισθανομουν απλα τσουξιμο εντονο και πονο αλλα οχι σαν το δαχτυλο που δεν αντεχεται.Τελος τη δευτερη φορα επιχειρησαμε χωρις προφυλακτικο και αφου πρωτα ειχαμε δοκιμασει δαχτυλο για να δω αν ποναω και πονουσα φυσικα...και δεν καταφερε καν να μπει ως την μεση γιατι ο πονος ηταν αφορητος.Ο ιδιος μου πε οτι ο τοσος πονος οφειλεται στο οτι δεν φορουσε προφυλακτικο για να γλιστραει αλλα δεν ξερω τι να πσιτεψω...Υγρη ημουν κατα πολυ

Εχω ανγωθει για το ολο θεμα και φοβαμαι δεν θα ανοιξω ποτε.....Ανοητη σκεψη το ξερω....σας παρκαλω μια γνωμη!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133148 από GiannakosBAcK στις 15 Απριλίου 2015, 3:37πμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Κάντε κανένα μισάωρο προκαταρκτικά στοματικό δάχτυλο και μετά αν πονάς ακόμα λιπαντικά δοκιμάστε και σιγά σιγά θα ανοίξει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133149 από shooter_girl στις 15 Απριλίου 2015, 2:38μμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Το τσούξιμο και ο πόνος οφείλονται στο ότι είσαι πολύ στενή. Και όσο θα κάνεις σεξ, τόσο θα ανοίγεις. Τώρα, για δάχτυλο που είπες είναι λογικό να σε ενοχλούν τα χέρια του, δεν έχετε ίδιο μέγεθος δαχτύλων, επίσης μπορεί να διαφέρει η ένταση, ο ρυθμός κτλπ. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να είσαι όσο πιο υγρή μπορείς, μετά από πολλά προκαταρκτικά, αν σε ενοχλούν τα δαχτυλά του βάλε τα δικά σου. Αν βεβαιωθείς ότι είσαι πολύ υγρή, ξεκινήστε. Πάρε ένα λιπαντικό με βάση το νερό, και βάλε μεγάλη ποσότητα, θα σε βοηθήσει. Δεν είναι ότι μπορεί να μην είσαι πολύ υγρή, είναι ότι είσαι κλεστή. Οπότε θα πονέσεις, απλά βοηθάς να απαλυνθεί ο πόνος σου. Και το κυριότερο: Μην αγχώνεσαι. Το άγχος δημιουργεί επιπλέον συναίσθημα πόνου, το οποίο δεν το θέλεις. Δεν χρειάζεται άγχος, χαλλλλλαρά. Όταν θα είσαι ήρεμη, όλα θα πάνε καλά. Άντε καλή επιτυχία!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133151 από Sokolatina_1 στις 15 Απριλίου 2015, 3:42μμ

Sokolatina_1

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login