Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εταιρεία που αναπτύσσεται: Ο καρκίνος του πολιτισμού σας.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Είμαι ερωτευμένος με τον συμμαθητή μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133199 από panos6432 στις 18 Απριλίου 2015, 12:21πμ

panos6432

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γεια σας είναι πρωτη φορα που γραφω ειμαι 17 χρονων, ειμαι ομοφυλόφιλος και με μου αρεσει συμμαθητής μου. Την Μ.Τεταρτη του το ειπα μεσω facebook και νομιζα οτι το πηρε καλα (πριν απο λιγες μερες προσπαθησα να του το πω αλλα δειλιασα ) . Πιστευα οτι το πηρε καλα γιατι μου ειπε οτι δεν ειναι ο ανθρωπος που ψαχνω επισης ειπε οτι δεν ειναι ατομο που να το εμπηστευεσε.
Πιστευεται οτι μπορει να το ειπε και σε αλους γιατι(εσεις για παράδειγμα πως θα αντιδρούσατε στη θεση του) ηταν με ενα παιδι να βγουμε την Πέμπτη αλλα τωρα δεν μου μιλαει λετε να το ειπε.?
Επισης ειναι αλλο ενα παιδι στο σχολειο με τον οποιο κανουμε παρεα και πολλυ μαλιστα και ειναι και εκεινος ομοφυλοφιλος λετε να τον πω να βγουμε.
Σας ευχαριστώ εκ των πρότερων για τις απαντησης σας και σας παρακαλω απαντήστε .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133203 από shooter_girl στις 18 Απριλίου 2015, 4:36μμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Κοίτα, αν δεν είναι άτομο εμπιστοσύνης, σίγουρα θα το πει σε κάποιον, έστω και κοντινό του πρόσωπο, και κακώς του το είπες. Αλλά anyway, τώρα έγινε. Αν είναι κουτσομπόλης ή γουστάρει να διαδίσει φήμες θα σε δώσει παντού όχι μόνο σε όσους μιλάει. Αυτό εσύ θα το κρίνεις που τον ξέρεις καλύτερα. Αν και ο ίδιος το παραδέχτηκε ότι δεν είναι άτομο εμπιστοσύνης άρα μη αξιόπιστο, άρα είναι σαν να "παραδέχεται" ότι θα σε δώσει, σαν να σου λέει μες τα μούτρα, ότι θα το πει. Αν παρατηρήσεις αλλαγή συμπεριφοράς και σε άλλα κοινά σας άτομα ξέρεις τι συμβαίνει. Δεν έχει να κάνει με την αντίδραση έχει να κάνει με την αξιοπιστία του ατόμου. Εμένα προσωπικά δεν θα με ενδιέφερε καν. Κάνε ότι γουστάρεις στο κρεβάτι σου.
Και ναι. Να τον πεις να βγείτε. Ποτέ δεν ξέρεις που μπορεί να καταλήξει, μπορεί να βγει κάτι καλό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133208 από panos6432 στις 18 Απριλίου 2015, 10:51μμ

panos6432

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Κανεις άλως εχει να πει τιποτα
τα αγόρια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login