Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μάθετε από τα λάθη των γονιών σας. Χρησιμοποιήστε αντισύλληψη.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Απορίες , δαχτυλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133207 από Lina89 στις 18 Απριλίου 2015, 6:48μμ

Lina89

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γειά σας και πάλι! Λοιπόν ειμαι 16 χρονών και αυνανιζομαι συχνα(ειμαι παρθένα).. Τις προάλλες λοιπον εβαλα δαχτυλο και τα δυο μου δάχτυλα μπαίνουν ολοκληρα μεσα με μεγάλη ανεση αυτό σημαίνει ότι δεν είμαι παρθένα? Και επεισης μια φορα μου αυνανιστηκα στο μπάνιο σε στάση (ετσι πως καθομαστε στην τουαλέτα αλλα με λιγο πιο ανοιχτα τα ποδια) εβαλα το ενα μ δάχτυλο μπήκε ολόκληρο αλλα ρε παιδιά χτύπησε πανω σε κοκαλο, αισθανομουν ενα κόκκαλο εκει κατω, συμβαίνει κτ μήπως δεν ειμαι φυσιολογικη?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133211 από Lina89 στις 18 Απριλίου 2015, 11:55μμ

Lina89

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2015
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Σας παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος γιατι ψιλοανχωθηκα :\
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133384 από Azatoth στις 29 Απριλίου 2015, 7:03μμ

Azatoth

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/11/2014
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Παρθένα είσαι, μην ανυσηχείς. Το οτί ο κόλπος σου χωράει 2 δάχτυλα μπορεί να σημαίνει είτε ότι έχεις μεγάλο κόλπο, είτε οτι μέσω του αυνανισμού, τον χαλάρωσες (μην σε ανυσηχεί, είναι απόλυτα φυσιολογικό).
Αυτό το "κόκαλο" που αισθάνθηκες ονομάζετε παρθενικός υμένας. Ο παρθενικός υμένας σπάει συνήθως κατά την πρώτη σεξουαλική επαφή αλλα μπορεί να σπάσει και μέσω του αυνανισμού αν κάνεις "βίαιες" κινήσεις. Πρακτικά, παύεις να είσαι παρθένα μετά την ρίξη του παρθενικού υμένα.
Αποδεκτή αν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login