Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαστε ζωντανά ή μαγνητοσκοπημένα;
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

μέγεθος και άλλα.....

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133236 από Κώστας στις 20 Απριλίου 2015, 1:13πμ

Κώστας

μέλος από: 20/4/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γειά σας ειμαι 16 ετών ...το πρόβλημα μου είναι το εξής....την έχω 13 εκτ.....είναι καλά η θα με κράζουν οι γκομενες;θέλω αληθινές απαντήσεις και όχι απαντήσεις που θα το νοσούν ψυχολογικά....και κάτι ακόμα μπορώ να τελιωσω πάνω από 3-4 φορές συνεχόμενα...θα με βοηθούσε αυτό κάπου;και θα μου μεγαλώσει και άλλο το πέοςμου......Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο και για τις απαντήσεις...θα με βοηθούσε να μου λέγατε και εσείς πόσο την εχεται και άμα αρέσει στην γκομενα σας
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #133237 από panagiotis97 στις 20 Απριλίου 2015, 1:59πμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εντάξει ρε φίλε μην ανησυχείς. Μπορεί να σου φαίνονται λίγα τα 13 εκατοστά αλλά οι γυναίκες πραγματικά δεν ενδιαφέρονται. Αν εχεις τεχνική και διάρκεια, το μεγεθος δε μετράει. Και ναι ειναι θετικό το ότι μπορείς να τελειώνεις 3-4 φορές και θα σου φανεί σίγουρα χρήσιμο. Τώρα όσον αφορά την ανάπτυξη ο καθένας λειτουργεί διαφορετικά. Κάποιοι μεγαλώνουν ως τα 21 και άλλοι σταματούν στα 16. Ειναι ανάλογα με το ρυθμό της ανάπτυξης. Εχει σημασία το πότε μπήκες στην εφηβεία. Εγώ προσωπικά τον έχω 19 και νομίζω πως δεν θα αναπτυχθεί άλλο. Στην κοπέλα μου αρέσει αρκετά αλλά ειναι φορές που την πονάει γιατί ειμαι ατσούμπαλος. Για αυτό λοιπόν δώσε βάση στην τεχνική και μάθε να ικανοποιείς τις γυναίκες με ό,τι διαθέτεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133296 από Κώστας στις 22 Απριλίου 2015, 12:33πμ

Κώστας

μέλος από: 20/4/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Να σε καλά φίλε....με ψηλό βοηθεισες...αλλά το κόμπλεξ είναι κοπλεξ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133299 από panagiotis97 στις 22 Απριλίου 2015, 11:26πμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0
Είναι το νούμερο ένα κόμπλεξ των αντρών πίστεψε με. Ακόμα και εγω θα ήθελα να ήμουν μεγαλύτερος. Οπότε μην ανησυχείς. Οι κοπέλες δεν ενδιαφέρονται ποτέ, εκτός αν είναι υπερβολικά μικρό ή υπερβολικά μεγαλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login