Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αναλαβάνουμε ανόρθωση πάσης φύσεως πισινών (Από διαφημιστικό εταιρείας για πισίνες)
Σάββατο, 20 Απριλίου

Τρίχες ΒΟΗΘΕΙΑ(2ο μέρος)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133249 από SneakyGuy στις 20 Απριλίου 2015, 8:25μμ

SneakyGuy

banned
μέλος από: 25/2/2015
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Εχω ξαναγράψει για αυτο το θέμα, αλλα δεν ειχα τις πληροφορίες που εχω τωρα. Λοιπόν όπως εχω ξαναπεί ειμαι 16 ειμαι αγόρι εχω πολλές τρίχες, και συγκεκριμένα το πρόβλημα μου ειναι οτι εχω πολλές τρίχες στον κωλο. Τον χειμώνα οταν αθλουμουν ίδρωνα και φαινόταν στην φόρμα. Τωρα που μπαινουν και οι ζέςτες εχω δει και προβλήμα που απλα κάθομαι στην καρέκλα, ιδρώνω και γίνεται το ίδιο πράγμα. Την προηγούμενη φορα ρώτησα τι μπορώ να κανω και μου είπανε με το ψαλίδι να τις πάρω. Αυτή τη φορα εχω μερικές ιδέες και θελω γνωμες. Πρώτα απ'ολα θα πω για τις αποτριχωτικες κρέμες, ταινίες, και όλα τα σχετικά προϊόντα Veet. Και δεύτερον το κερί. Τωρα έρχεται η σειρά σας που πρέπει να μου πείτε ποια απ τις τρεις λύσεις θα επρεπε να χρησιμοποιήσω και αν μπορείτε δικαιολογήςτε την κιολας.

(Δεν τις εχω πειράξει ακομα καθόλου ούτε αυτές ούτε στους όρχεις για να ξερετε)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #133250 από stratel στις 20 Απριλίου 2015, 9:08μμ

stratel

Εικονίδιο
μέλος από: 24/3/2015
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για την άποψη μου, θα ήτανε καλητερα να χρησιμοποιήσεις το κερί. Θα πονέσει λίγο βαιβεα αλλά δεν θα έχεις τα πρόβληματα όπως με το ξυραφι που θα βγούνε απαισειες τρίχες. Έτσι σου είναι καλύτερα και πιο εύκολο επεισεις το κερί κρατάει και θα έχεις τουλάχιστον 2 εβδομάδες χρόνο μέχρι να τα ξανά κάνεις.
Πάτα αποδέκτη εάν σε βοηθήσα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133251 από SneakyGuy στις 20 Απριλίου 2015, 9:15μμ

SneakyGuy

banned
μέλος από: 25/2/2015
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Έγραψε:(stratel@20 Απριλίου 2015)
Για την άποψη μου, θα ήτανε καλητερα να χρησιμοποιήσεις το κερί. Θα πονέσει λίγο βαιβεα αλλά δεν θα έχεις τα πρόβληματα όπως με το ξυραφι που θα βγούνε απαισειες τρίχες. Έτσι σου είναι καλύτερα και πιο εύκολο επεισεις το κερί κρατάει και θα έχεις τουλάχιστον 2 εβδομάδες χρόνο μέχρι να τα ξανά κάνεις.
Πάτα αποδέκτη εάν σε βοηθήσα :)


Να σου πω θα υπάρξει κανένα πρόβλημα γιατι η περιοχη του πρωκτου ειναι ευαισθητη. Και κατι αλλο γιατι εχω μπερδευτεί λιγο, στους όρχεις μπορεις να κανεις κατι τέτοιο ή κλασσικα ξυρισμα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133252 από stratel στις 20 Απριλίου 2015, 9:21μμ

stratel

Εικονίδιο
μέλος από: 24/3/2015
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Ναι είναι ευαίσθητη αλλά μόνο αυτή είναι η λύση. Όχι στους ορχεις γιατί είναι ευαίσθητα. Μόνο ξύρισμα εκεί...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133255 από SneakyGuy στις 20 Απριλίου 2015, 9:33μμ

SneakyGuy

banned
μέλος από: 25/2/2015
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Έγραψε:(stratel@20 Απριλίου 2015)
Ναι είναι ευαίσθητη αλλά μόνο αυτή είναι η λύση. Όχι στους ορχεις γιατί είναι ευαίσθητα. Μόνο ξύρισμα εκεί...


Δηλαδή να συνεχίσω με το κερί; Ή παω για κατι αλλο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login