Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πού βαδίζομεν; Πού βαδίζομεν; Πού βαδίζομεν; (Περικλής Αράπης)
Πέμπτη, 18 Απριλίου

παρθενικος υμενα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133259 από marypan99 στις 20 Απριλίου 2015, 11:12μμ

marypan99

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2015
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Να σας ρωτησω οσες το εχετε κανει απο πισω σας τρεχει αιμα?
Το προβλημα μου ειναι οτι το εχω κανει κανονικα και την πρωτη φορα δεν πονεσα ουτε εβγαλε αιμα αλλα οταν το εκανα απο κωλο ποναγε και εβγαζα αιμα :/ μηπως εχει γινει λαθος με εμενα και εχω τον παρθενικο υμενα στον κωλο ΒΟΗΘΕΙΑ γτ δεν το εχω ξανα ακουσει :/ και υπαρχει προβλημα να μεινω εγγυος απο πισω ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133263 από Dieftharmenos στις 21 Απριλίου 2015, 12:33πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Χαχαχα...συγγνωμη που γελαω αλλα μεσα στον πανικο σου δεν σκεφτεσαι(ολοι μας το παθενουμε).

Προφανως το αγορι σου θα εκανε καμια ατσαλη κινηση και θα πληγωθηκε λιγο ο πρωκτος.Σε λιγες μερες θα φτιαξει αλλα αν συνεχισει αυτη η κατασταση να επισκεφτεις γιατρο.Υπαρχουν πολλα μικροβια εκει μεσα που ερεθιζουν την πληγη.

Εγγυος απο τον κωλο δεν μενεις με τιποτα οπως και επισης δεν νομιζω να γινεται ο παρθενικος υμενας να ειναι εκει πανω(βασικα δεν γινεται...).

ΥΓ.Πριν κανεις οτιδηποτε να κοιταζεις τους κινδυνους.Απο τις ερωτησεις σου και μονο φαινεται οτι δεν εχεις γνωσεις πανω στο θεμα.Για παραδειγμα αν το κανατε χωρις προφυλακτικο υπαρχουν μεγαλοι κινδυνοι για το αγορι σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133266 από Webmaster στις 21 Απριλίου 2015, 1:26πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Ο τραυματισμός του πρωκτού μπορεί να κάνει κεραυνοβόλο γάγγραινα Fournier, η οποία είναι μη κυριλέ τρόπος να πεθάνεις, άσε που μυρίζει άσχημα κιόλας.

Αν πας νωρίς σε γιατρό μπορεί και να προλάβεις.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133267 από marypan99 στις 21 Απριλίου 2015, 7:52πμ

marypan99

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2015
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Δηλαδη παιζει να πεθανω ??? Αλλα σας λεω ηταν κανονικα λες και ξεπαρθενιαστικα ποναγα στην αρχη και εβγαζα αιμα μετα σταματησε και ο πονος και το αιμα ενω οταν το εκανα κανονικα δεν εγινε τπτ απο αυτα
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133270 από anastasiaApl στις 21 Απριλίου 2015, 9:41πμ

anastasiaApl

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπον το έχω παθει και εγω οταν έκανα πρώτη φορα κολπικό δεν ειχα αίμα συμβαίνουν αυτά και οταν έκανα πρωκτικό είχα αίμα λίγο οχι οτι εχει καμια σχεση το ένα με το αλλο ουτε με τον παρθενικό σ υμένα οχι απλα μπορει να είσαι στενη και γι αυτο και ο πόνος και το λίγο αιμα ηρέμησε το μόνο π θα έλεγα ανησυχητικο θα ήταν αν το αίμα δεν σου σταμάτησε και το έχεις μετα στην καθημερινότητα σου , αμα νιώθεις ενα τσούξιμο το ποιο λογικο ειναι οτι η τραυματίστηκες η ανοιξες απότομα και γι αυτο . Τωρα να πεθάνεις απο πρωκτικό δεν ξερω αν και το θεωρώ υπερβολικό αλλα δεν 3ερω για αυτο το θεμα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login