Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα άθραυστο παιχνίδι είναι πολύ χρήσιμο για να σπας τα άλλα.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Βοήθεια δεν ξέρω τι να κάνω!!!!!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133294 από 1990help.gr στις 21 Απριλίου 2015, 10:15μμ

1990help.gr

μέλος από: 21/4/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Παρακαλώ χρειάζομαι την βοήθειά σας... (Δεν λέω πραγματικό όνομα... προσωπικοί λόγοι...)Ονομάζομαι 1234 και πρίν περίπου 3-4 χρόνια είχα μία περίεργη gay περιπέτεια σε αντρικές τουαλέτες με έναν φίλο μου... Εγώ είμαι gay... Λοιπόν... είπα στον φίλο μου.. πάμε τουαλέτα? και μου λέει ναι ( δεν λεω που είμασταν εχω λόγο..) , πάμε λοιπόν και με το που κλείνει την πόρτα (α επίσεις έτυχε να μην ήταν κανείς στις τουαλέτες..) βγάζει έξω το πράγμα του... ε και έκανα και εγώ το ίδιο.... καθήσαμε έτσι για 8-9 δευτερόλεπτα και ήρθε από πίσω μου και ακουμπούσε το πράμα του στο κώλο μου... και του κάνω τί κάνεις? και δεν μου απάντησε... τέλος πάντων φορούσα τζίν ένιοθα το πραμα του και.... συνέχιζα εγώ τι κάνεις φύγε και τέτοια... εκείνη τη στιγμή μπήκε ένας μέσα στο μπάνιο και σπάσαμε... και μετά μάλλον ξενέροσε και φύγαμε.... (μετά δν έγινε τπτ άλλο..) λοιπόν μετά από αυτό το περιστατικό δν ξερω τι να κάνω.... έχουν περάσει 3-4 χρόνια να τον δω από τότε γιατί πήγε πανεπιστήμιο.... και εγώ δεν πήγα στο ίδιο . τέλος πάντων...αυτό το περιστατικό έγινε όταν ήμουν 3 λυκείου .... και πήγα και εγώ φέτος στο ίδιο πανεπιστήμιο με αυτόν... θέλω να ξέρω είναι ακόμα gay? γιατί ήμασταν έφηβοι τότε ε και δν ξέρω τι έχει γίνει.... αλλά δεν μου δείνει και πολύ σημασία όπως τότε... απλά μου μιλάει... σαν απλός φίλος και κάνει μερικές φορές πράγματα παραπάνω... θέλω να με βοηθείσετε εσείς τι πιστεύετε? είναι gay και το κρύβει καλά ή έγινε ετερόφιλος? ΒΟΗΘΕΙΑ !
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #133297 από pontios1 στις 22 Απριλίου 2015, 12:38πμ

pontios1

banned
μέλος από: 26/1/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πες του να βγειτε κανενα βραδυ και πιασε του τη γκομενοσυζητηση.Αν δεις οτι σε παιρνει πες του οτι εισαι gay.Κατα 99% μπορειτε να το ξανακανετε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133302 από 1990help.gr στις 22 Απριλίου 2015, 4:21μμ

1990help.gr

μέλος από: 21/4/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Μα αφού δεν μπορούμε έχουμε αρχίσει ήδη το διάβασμα για τις εξετάσεις και δεν είναι και πολύ εύκολο να βγαίνουμε..... ένας άλλος τρόπος θα βοηθούσε πολύ χωρίς να βγώ έξω μαζί του...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login