Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Με τον καιρό κι εσύ σκελετός θ' απομείνεις.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Προβλημα στο σεξ.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133325 από Nikos6671990 στις 26 Απριλίου 2015, 3:12μμ

Nikos6671990

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Θα ξεκινησω και εγω να κανω μια ερωτηση και ελπιζω να βρεθει γρηγορα λυση απο τα ατομα που ξερουν.
Ειμαι 25 χρονων και η τελευταια μου φορα που εκανα σεξ ήταν τον Αυγουστο, εκατσε φαση πριν 10-12 μερες με μια φιλη μου και ξεκινησαμε για να κανουμε την φαση.
Στα προκαταρκητα ηταν κοντάρι, οταν ωμος ξεκινησαμε την δυισδηση μετα απο μερικα δευτερολεπτα, υπηρθε η πτωση.
Δεν μου εχει ξανα συμβει αυτο ποτε, η γυναικα ειναι απλα καυλοτικη
οταν περναμε στην πραξη ειμαι σε πλυρη στυση αλλα μετα απο μερικα δευτερολεπτα υποστολή.
Δεν μπορεσαμε να προσωρισουμε ετσι και την εκανα να τελειωσει μερικες φορες με καποια αλλα κολπα που κανω, αλλα τι μπορω να κανω για αυτο το προβλημα που υπάρχει?
Ειμασται μια χαρα στα προκαταρκιτα και μολις μπω μεσα χωρις να ξερω τον λογο η στυση φευγει.
Λυσεις σε αυτο το πτοβλημα?

Νικος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133717 από Marios_2000 στις 20 Μαΐου 2015, 1:37μμ

Marios_2000

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Καλησπέρα Νίκο. Αν και μικρότερος από σένα, το πρόβλημά σου το αποδίδω στο άγχος που έχεις μέσα σου όταν πάει να γίνει η πράξη. Όπως λες η κοπέλα σου σε ερεθίζει, οπότε και εσύ θες να της αποδείξεις το κάτι παραπάνω, έτσι από την επιθυμία αυτή δημιουργείται ένα ενδογενές άγχος. Μπορείτε να το συζητήσετε ή να ξεκαθαρίσεις στον εαυτό σου ότι πας για να ευχαριστηθείς μαζί με την κοπέλα σου και μόνο αυτό! Ελπίζω να βοήθησα! (αποδεκτή αν βοήθησα)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133725 από GiannakosBAcK στις 20 Μαΐου 2015, 5:19μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Πήγαινε σε ανδρολόγο.
Πάρε ένα χαπάκι για την 1η φορά να είσαι σίγουρος και την επόμενη φορά μην παρείς καθώς δεν θα έχεις άγχος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login