Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο δάσκαλος να ρίχνει ξύλο και βρισίδια στους μαθητές. Όχι οι μαθητές στο δάσκαλο όπως σήμερα
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Ειναι η γυναικα μου λεσβια?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133637 από dttcalculation στις 16 Μαΐου 2015, 4:14μμ

dttcalculation

Εικονίδιο
μέλος από: 16/5/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ανακαλυψα οτι η γυναικα μου βλεπει ταινιες πορνο, αλλα το θεμα ειναι οτι βλεπει ΜΟΝΟ με γυναικες.
Ειναι λεσβια? Δεν μου κανει εντυπωση οτι ειδε πορνο ή οτι ειδε λεσβιακο, αλλα το οτι βλεπει ΜΟΝΟ με γυναικες.
Απο σεξ ειμαστε καλα, και δεν μου εχει δειξει να εχει καποιο παραπονο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133642 από shooter_girl στις 16 Μαΐου 2015, 6:55μμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Όχι ρε φίλε, δεν σημαίνει ότι επειδή βλέπει τσόντες με λεσβείες είναι και η ίδια. Μπορεί να τις προτιμάει για διάφορους λόγους, αλλά δεν σημαίνει ότι και η ίδια θα προτιμούσε να πάει με γυναίκα. Και συ μπορεί να βλέπεις γκέι τσόντες, όπως και ο καθένας, αλλά δεν σημαίνει ότι είσαι γκέι. Επειδή σε καυλώνει κάτι δεν σημαίνει ότι συμφωνείς απόλυτα με το περιεχόμενό του. Αν ήταν όντως θα είχε εκδηλώσει λεσβειακές τάσεις, και αν μη τι άλλο δεν θα ήταν μαζί σου. Το πιθανότερο να πήγαινε με την αδερφή σου. Μπορεί η γυναίκα να βαρέθηκε τις καθιερωμένες τσόντες και να το γύρισε στο λεσβειακό. Επειδή είδες κάτι μην της βγάζεις το όνομα, τα ισοπεδώνουμε όλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133774 από stella.kou στις 23 Μαΐου 2015, 1:44πμ

stella.kou

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγω προσωπικα βλεπω πορνο με γυναικες και πιστευω πως ειμαι λεσβια. Ειμαι λιγο μικρη για να ειμαι σιγουρη. Αλλα εχω ακουσει οτι γινετε να βλεπεις και να μην εισαι. Οποτε μην αγχωνεσαι :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login