Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάθε μέρα της ζωής σου στο εξής, θα είναι χειρότερη από την επόμενη.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Περιπτωση εγκυμοσυνης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133655 από diitros234 στις 17 Μαΐου 2015, 2:23μμ

diitros234

μέλος από: 17/5/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπερα.Προχθες τράβηξα μια μαλακια φορώντας προφυλακτικό και μετα την εξπερματοση δεν επλυνα το πεος μου...εχθες βρεθηκα με την κοπελα μου μη έχοντας κανει μπανιο και πανω στης κ*υλες μας φτασαμε να τριβω το πεος μου(χωρίς προφυλακτικό) ΕΞΩ απο το μο*νι της(ανάμεσα στα χείλη).Κατα την διαρκεια της πραξης βεβαια ουτε καν μπηκε στην τρύπα(μην πω ουτε απ εξω).Υπάρχει περίπτωση να εγινε κατι ακομα και μετα απο 24 ωρες το σπερμα να ειναι ενεργο; η τσαμπα ανησυχούμε;Εννοείτε οτι δεν έχυσα οταν γινοταν η τριβή!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133657 από shooter_girl στις 17 Μαΐου 2015, 2:39μμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όχι βέβαια. Ούτε μία περίπτωση. Εσύ ούτε το έβαλες μέσα της ούτε έχυσες μέσα της. Με ποια δύναμη θα γίνει αυτό; Δεν μένεις έγκυος με το τρίψιμο, αν είναι δυνατόν. Για να μείνει έγκυος πρέπει να χύσεις μέσα της, και το σπέρμα να μείνει στη μήτρα της για λίγα λεπτά. Άσε που το σπέρμα ήταν προ ωρών. Και ανησυχείτε κιόλας. Και κάνε και κανά μπανάκι την επόμενη φορά βρε αδερφέ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133658 από diitros234 στις 17 Μαΐου 2015, 2:48μμ

diitros234

μέλος από: 17/5/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ παραπολυ για την απαντηση!Μπανιο ειχα κανει την προηγουμενη μερα πριν βρεθουμε και θα εκανα την επομενη αλλα αντι για μπανιο ετυχε να βρεθουμε ξανα και δεν πρόλαβα. :p Αν και το ήξερα οτι δεν υπηρχε περίπτωση υπήρχε ενας κόμπος μεσα μου γιατι δεν ειναι και παίξε-γελασε το θεμα! Ευχαριστω και παλι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login