Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποσά αντιστρόφως ανάλογα: Όσο περισσότερο προσπαθείς να κάνεις παιδί, τόσο λιγότερο θα απολαμβάνεις το σεξ.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Οργασμος + αυνανισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133697 από CrazyBunny στις 19 Μαΐου 2015, 3:34μμ

CrazyBunny

Εικονίδιο
μέλος από: 18/5/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Παιδια για σας οταν ειμαι σπιτι μου ερχετε ξαφνικα οργασμος χωρις να το θελω και θελω να κανω ερωτα οποσδηποτε η αληθεια ειναι οτι δεν εχω προσπαθησει ποτε να αυνανιστω μονη μου θα θελα την γνωμη σας τι να κανω ???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133698 από Arrogant στις 19 Μαΐου 2015, 4:21μμ

Arrogant

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/4/2015
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Γειά σου CrazyBunny

Παρότι δεν ξέρω την ηλικία σου να φανταστώ πως είσαι από 14 έως 18...


Σε αυτές τις ηλικίες το σώμα σου και ο οργανισμός σου αναπτύσσετε...θα έχεις παρατηρήσει πως μεγαλώνει το στήθος και μπλα μπλα...

Στο θέμα μας τώρα...Είσαι στην ηλικία που οι ορμόνες σου έχουν φουντώσει...που σημαίνει πως θες να κάνεις σεξ για να ικανοποιηθείς.

Έτσι και εμείς τα αγόρια όπως και εσείς τα κορίτσια καυλώνουμε...θα είναι μερικές φορές που θα σε πιάσει κάτι και θα θες να πιάσεις το πρώτο αγόρι που θα δεις μπροστά σου και θα θες να κάνεις σεξ μαζί του...Δεν είναι ντροπή αυτό...είναι ο οργανισμός μας που λειτουργεί έτσι..

Στο θέμα του αυνανισμού τώρα...είναι απλό...όταν είσαι σε οργασμό θα πιάσεις το χέρι σου και θα χαϊδευτείς...δεν και κανένα βίντεο να δεις πως γίνετε...αν θες βάζεις και δακτυλάκι...μπορείς να αγοράσεις έναν δονητή για πιο αποτελεσματική δουλειά...ψάξε στο Ίντερνετ και θα βρεις...

Μπορείς να αυνανιστέις είτε με τσοντο-περιοδικά είτε με βίντεο είτε με τη φαντασία σου...υπάρχουν καπιοί άλλοι μου τους φτιάχνουν μερικά "περίεργα" πράγματα(π.χ μερικοί τους αρέσει να βλέπουν περίεργες τσόντες...με τύπους που γλύφουν πατούσες τον άλλων κτλ)....οπότε σου συστήνω να ψαχτείς και να δεις τι σου αρέσει εσένα και έτσι θα το απολαμβάνεις περισσότερο...

Αυτά είχα να σου πω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login