Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα παιδιά σπανίως τραβάνε το καζανάκι.
Σάββατο, 20 Απριλίου

φετιχ; εθισμος; απαντηστε

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133768 από stella.kou στις 22 Μαΐου 2015, 11:33μμ

stella.kou

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σε ολους σας! Ειμαι κοπελα και ειμαι 17 χρονων. Καταρχιν να πω οτι εχω παρατηρησει μια ελξη προς τα κοριτσια αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μου. Εχω την εντυπωση πως εχω εναν πολυ παραξενο εθισμο που δε ξερω αν ειναι φυσιολογικος. Ερεθιζομαι υπερβολικα πολυ οταν βλεπω μια αλλη κοπελα να βγαζει τη γλωσσα της εξω και σε φοτογραφιες αλλα και ζωντανα. Ειδικα το δευτερο καθως στο ζωντανο μιλαμε για ερεθισμο, οχι αστεια:P Το αποκορυφωμα ειναι οταν φανταζομαι μια αλλη κοπελα να μου γλυφει το δαχτυλο του χεριου μου. Και μονο στη ιδεα με τρελαινει. Το μεγαλυτερο κολλημα βεβαια το εχω φαει με τη γλωσσα της κολλητης μου η οποια απο συνηθειο την βγαζει συνεχως σε φοτογραφιες αλλα οταν ειμαστε και μαζι. Στη δευτερη περιπτωση αισθανομαι λιγο αμηχανα γιατι ξερω οτι δε μπορει να φανταστει η ιδια, τι προκαλει σε μενα με αυτη την απλη κινηση:3 Μια φορα μου ειχε γλυψει το μαγουλο για πλακα και ενας θεος ξερει πως κρατηθηκα και δεν αρπαξα τη γλωσσα της:p Μια αλλη φορα που καναμε βλακειες της εβαλα εγω και καλα καταλαθος το δαχτυλο μου μεσα στο στομα της και αυτη το πιπιλισε (για πλακα). Εκεινη τη μερα μολις πηγα σπιτι αυνανηστικα σκεπτομενη ολο αυτο το περιστατικο. Ωρες ωρες σκεφτομαι να της πω το κολλημα μου, αλλα δεν ξερω πως θα αντιδρασει. Θα σοκαριστει; ή μπορει και να με βοηθησει πανω σε αυτο;:3 Θα ηθελα λοιπον να απαντησετε πως βλεπετε ολο αυτο και να μου πειτε την γνωμη σας επειδη πολλες φορες νιωθω ανωμαλη. Ειναι καθολου φυσιολογικο; υπαρχει καποιος αλλος μεσα στο φορουμ με το ιδιο παθος με μενα; και τι να κανω με την κολλητη μου; παρακαλω απαντηστε μου! και απο κοπελες περιμενω αποψεις! Ευχαριστω :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133769 από Dieftharmenos στις 23 Μαΐου 2015, 12:07πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Καλησπερα,

Ενα απλο καθημερινο φετιχ εχεις σε συνδιασμο με το οτι σαρεσουν οι γυναικες(απολυτα φυσιολογικο αν και δεν μας ειπες αν εισαι μονο λεσβια η και μπαι).

Το προβλημα σου δεν ειναι το φετιχ σου.Ολοι εχουμε καποιο.Εγω προσωπικα τρελαινομαι οταν η κοπελα μου φοραει στο σεξ ζαρτιερες και τακουνια(δεν το κανει συχνα αλλα μαρεσει,με αναβει πολυ).Το προβλημα σου ειναι το αν θα την πεσεις στην κολλητη σου.Εκει ειναι το αληθινο διλλημα.

Αρχικα δεν εχεις καμια ενδειξη οτι της αρεσουν τα κοριτσια και δευτερον ισχυει ο νομος της φιλιας.Εισαι ετοιμη να αποδεκτεις οτι ισως να παρει στραβα το ολο θεμα και να αποστασιοποιηθειτε???Οσο καλη φιλη και να ειναι μπορει απλα να της φανει περιεργο και αφυσικο.

Εγω αν ημουν στην θεση σου το πρωτο πραγμα που θα εκανα ειναι να της πω οτι μαρεσουν τα κοριτσια χωρις να της δειξω κατι.Ακομα και αυτο ομως ειναι παγιδα.Μπορει να συνεχισει να ειναι κολλητη σου αλλα παντα στο μυαλο της θα υπαρχει και η περιπτωση να νιωθεις ελξη γι αυτην γιαυτο μπορει να μην ειναι τοσο δοτικη μαζι σου.

Εσυ ξερεις αν μπορει να το αντεξει ολο αυτο...αν εισαι ετοιμη να ρισκαρεις...βουρ.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133770 από shooter_girl στις 23 Μαΐου 2015, 12:26πμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όλοι έχουμε φετίχ. Γιατί να μην είναι φυσιολογικό; Και στο κάτω κάτω ποιος λέει τι είναι φυσιολογικό και τι όχι; Ο καθένας έχει τα δικά του όρια φυσιολογικού και μη. Γουστάρεις να βλέπεις γλώσσες. Ποιος θα σε κρίνει απ' αυτό; Δεν είναι κακό να της το πεις. Βέβαια εξαρτάται και από το τι άνθρωπος είναι η κολλητή σου, αν είναι κλειστόμυαλη με προκαταλήψεις, μάλλον θα σε θεωρήσει ανώμαλη. Μπορείς να της το πεις πάνω στην πλάκα, ότι έχει πολύ ωραία γλώσσα. Και μετά βλέπεις πως θα το πάρει. Σε ερεθίζει μόνο η γλώσσα κοριτσιών ή γενικά; Εξάλλου λόγω ηλικίας έχεις τόσες ορμόνες, που σχεδόν τα πάτα βρίσκεις ερεθιστικά. Πόσο μάλλον από άτομα της ηλικίας σου που συναναστρέφεσαι κάθε μέρα. Μπορεί να σου άρεσε απλά στην αρχή και στην συνέχεια να δημιουργήθηκε εμμονή. Δεν είναι ανωμαλία να γουστάρεις κάτι πάνω σε κάποιον. Εσύ άμα ερεθίζεσαι με τη γλώσσα της κολλητής σου, μπορείς να της το πεις και ποτέ δεν ξέρεις τι θα γίνει. Εδώ άλλοι είναι ουρολάγνοι, κοπρολάγνοι και δεν συμμαζεύεται εκεί θα κολλήσουμε!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133772 από stella.kou στις 23 Μαΐου 2015, 1:18πμ

stella.kou

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(shooter_girl@23 Μαΐου 2015)
Όλοι έχουμε φετίχ. Γιατί να μην είναι φυσιολογικό; Και στο κάτω κάτω ποιος λέει τι είναι φυσιολογικό και τι όχι; Ο καθένας έχει τα δικά του όρια φυσιολογικού και μη. Γουστάρεις να βλέπεις γλώσσες. Ποιος θα σε κρίνει απ' αυτό; Δεν είναι κακό να της το πεις. Βέβαια εξαρτάται και από το τι άνθρωπος είναι η κολλητή σου, αν είναι κλειστόμυαλη με προκαταλήψεις, μάλλον θα σε θεωρήσει ανώμαλη. Μπορείς να της το πεις πάνω στην πλάκα, ότι έχει πολύ ωραία γλώσσα. Και μετά βλέπεις πως θα το πάρει. Σε ερεθίζει μόνο η γλώσσα κοριτσιών ή γενικά; Εξάλλου λόγω ηλικίας έχεις τόσες ορμόνες, που σχεδόν τα πάτα βρίσκεις ερεθιστικά. Πόσο μάλλον από άτομα της ηλικίας σου που συναναστρέφεσαι κάθε μέρα. Μπορεί να σου άρεσε απλά στην αρχή και στην συνέχεια να δημιουργήθηκε εμμονή. Δεν είναι ανωμαλία να γουστάρεις κάτι πάνω σε κάποιον. Εσύ άμα ερεθίζεσαι με τη γλώσσα της κολλητής σου, μπορείς να της το πεις και ποτέ δεν ξέρεις τι θα γίνει. Εδώ άλλοι είναι ουρολάγνοι, κοπρολάγνοι και δεν συμμαζεύεται εκεί θα κολλήσουμε!!

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133773 από stella.kou στις 23 Μαΐου 2015, 1:26πμ

stella.kou

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καταρχιν ευχαριστω. Οσον αφορα την ερωτηση που μου κανατε για τον αν ειμαι λεσβια δεν ξερω! Ειμαι και σε μια περιεργη ηλικια. Το οτι με ερεθιζουν μονο οι γλωσσες απο κοριτσια ισως δειχνει κατι. Αν με βαζατε να διαλεξω αναμεσα σε αγορια και κοριτσια τωρα, θα διαλεγα κοριτσια. Η αληθεια ειναι πως εχω κανει κατι με ατομα και απ τα δυο φυλα. Με κοριτσι ηταν πολυ πιο ωραια εμπειρια. Οσο για την κολλητη μου δε πιστευω να σοκαριστει, ειναι κουλ τυπος αλλα και παλι μου δημιουργουνται καποιες φοβιες. Μακαρι να της το λεγα και να μου γλειφε κστευθειαν το δαχτυλο :p Περιμενω κι αλλες γνωμες :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login