Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τη στιγμή ακριβώς που σκέφτεσαι ότι η ζωή είναι πουτάνα, πετάγεται κι ο νταβατζής.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

προκαταρκτικα.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134016 από spiragg1812 στις 11 Ιουνίου 2015, 9:06μμ

spiragg1812

Εικονίδιο
μέλος από: 11/6/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας, εχω μια απορια πανω στο θεμα. Το αγορτι μου μου ερχει κανει στοματικο και μου αρεσε πολυ αλλα καθε φορα που μου κανει μουδιαζουν τα χερια μου, ειναι κατι αυτο;; και επισης οταν του κανω εγω τελειωνει παρα πολυ γρηγορα. τι σημαινει αυτο;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134017 από Dark--Angel στις 12 Ιουνίου 2015, 11:28πμ

Dark--Angel

Εικονίδιο
μέλος από: 8/4/2015
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Τα χερια σου λογικα μουδιαζουν επειδη θα σφιγγεσαι. Προσπαθησε να εισαι τελειως χαλαρη και να το απολαμβανεις οσο σου κανει. Το γεγονος οτι τελειωνει πολυ γρηγορα δεν ειναι προβλημα του αγοριου. Οσο περισσοτερο του αρεσει και οσο καλυτερα το κανεις να εισαι σιγουρη οτι θα τελειωνει πιο γρηγορα. Για να σταματησει να τελειωνει γρηγορα υπαρχουν 2 επιλογες. 1: Του λες εσυ η ιδια να τραβηξει μαλακια πιο πριν ωστε να αργησει οταν του κανεις εσυ μετα στοματικο 2: Οταν παει να τελειωσει και στο λεει θα σταματας να του κανεις και θα περιμενεις λιγο ... μετα θα ξαναρχιζεις να του κανεις παλι. Κατα την γνωμη μου καλυτερα να εφαρμοσει το πρωτο που σου ειπα γιατι με το δευτερο θα καταντησει λιγακι βαρετο.

Αποδεκτη αν σε καλυψψα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login