Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν δεν μπορείς να το διαβάσεις αυτό, φταίνε οι δάσκαλοί σου.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Πιπιλια..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134018 από ritsakiiyoloxdd στις 12 Ιουνίου 2015, 3:31μμ

ritsakiiyoloxdd

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γεια σας!
Θέλω μια ακριβης απάντηση γιατί ποτέ δεν θα μάθω! Ναι ξέρω ίσως είναι παιδιάστικο αλλα η αίσθηση της πιπιλιας δεν λέγεται!θα θέλω να ρωτήσω πως στο καλό γίνεται? Έχω δοκιμάσει και δεν γίνεται κάτι..δοκίμασα στο,μπράτσο επίσης τίποτα ..μου είπε βάζεις και λόγο δόντι αλλα δεν κτλβα πως?? Ρουφάω και δεν γίνεται,κάτι άσε π φοβάμαι μην τον δαγκώσω όπως δεν πρέπει για την πιπιλια:Ρ
Ευχαριστωω!
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #134020 από ScandalousAngel στις 12 Ιουνίου 2015, 5:03μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Οχι οχι μην βαλεις δοντια δεν θα το φας το αγορι σου! :p Βρισκεις ενα σημειο (συνηθως λαιμο) και ρουφας σαν να μην υπαρχει αυριο. Κανε μια προβα στο χερι σου μεταξυ καρπου και αγκωνα. Αρχισε να ρουφας με δυναμη μεχρι να δεις οτι γινεται σκουρο κοκκινο και αφηνει σημαδι. Να το κανεις προβα για να δεις ποση ακριβως δυναμη χρειαζεται. Βεβαια πανω στη φαση δεν θα πεσεις με τα μουτρα θα αρχισεις πρωτα να φιλας το σημειο και μετα να πιπιλας. Βεβαια, αν και δεν ξερω ποσο εισαι ακριβως, σαν μεγαλυτερη θα σου λεγα οτι οι πιπιλιες τελικα δεν ειναι κατι φοβερο οσο το να σε φιλαει απλα καποιος στο λαιμο αυτο ειναι σιγουρα πολυ καλυτερο. Επισης αφηνουν σημαδι το οποιο κανει μπαμ και αργει να φυγει (σε περιπτωση που δεν θες να το δουν οι γονεις σου) και ποναει λιγακι οταν το αγγιζεις μετα. Αυτα απο μενα...ελπιζω να σε βοηθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134023 από Dieftharmenos στις 12 Ιουνίου 2015, 8:01μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Γιατι να κανεις πιπιλια σε καποιον???Αγελαδα ειναι και θες να το σταμπαρεις???Φιλα απαλα...το ιδιο ερεθιστικο ειναι.Η πιπιλια απλα ποναει ελαφρα λιγο στο τελος.Η απολαυση ειναι ακριβως το ιδιο ομως με το να φιλας απαλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134025 από stella.kou στις 14 Ιουνίου 2015, 4:50μμ

stella.kou

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Οι πιπιλιες για μενα ειναι βλακεια και πολυ παιδικο..καλο ειναι καθε ζευγαρι να κραταει για τους ιδιους αυτα που κανουν και οχι να τα δειχνουν προς τα εξω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login