Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ftou, η φράση που χρησιμοποιείς και στα γραμματόσημα!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πιπα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134087 από Vortalhe στις 24 Ιουνίου 2015, 12:31πμ

Vortalhe

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπέρα είμαι 16 χρόνων και έχω σχέση με κοπέλα 1,3 χρόνο και τελικά μου πήρε πιπα η κοπέλα μου. Θέλω να ρωτήσω αν είναι λογικό να περνει πιπα η κοπέλα και στα 16 είναι σωστό μια κοπέλα να πάρει πιπα. Ενοοω αν περνούν πιπα οι τσουλες ξέρω γω πως να το πω η κάθε κοπέλα που έχει σχέση περνει πιπα
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #134091 από lenaki19 στις 24 Ιουνίου 2015, 2:42πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

απο τη στιγμη που ειστε μαζι και που ηθελε να σου παρει που ειναι το προβλημα? απο τη στιγμη που γουσταρες εσυ, γουσταρε κι εκεινη γιατι οχι? Οσο για αυτο που λες για τσουλες κι αλλα τετοια βγαλτα απο το μυαλο σου. δε παει να πει οτι επειδη μια κοπελα στα 16 της ενιωσε την αναγκη να ευχαριστησει με αυτο τον τροπο το αγορι της οτι σωνει και καλα ειναι και τσουλα. ελα να σοβαρευτουμε λιγο...
α! και κατι αλλο δεν ειναι ολες οι κοπελες το ιδιο αλλη μπορει να μην ενιωθε ετοιμη να το κανει αυτο στο αγορι της, να μη της το εβγαζε με λιγα λογια, κι αλλη απο τετοια ηλικια οπως η κοπελα σου να ειναι ετοιμη.
οσο και γιαυτο που λενε εισαι τσουλα αμα παρεις πιπα, κανεις σεχ κτλ. σε μικρη ηλικια, δε τα λαμβανω καθολου υποψιν. οι κομπλεξικοι τα λενε οποτε μην επηρεαζεσαι σε οτι και να ακους γυρω σου και ειδικα αμα εσυ ξερεις οτι η κοπελα σου ειναι σωστη και οτι το κανει το κανει μονο σε σενα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134099 από Vortalhe στις 24 Ιουνίου 2015, 12:26μμ

Vortalhe

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ να σαι καλά
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login