Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Συμπέρασμα είναι το μέρος όπου σταματάμε όταν κουραστούμε να σκεφτόμαστε.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πονος στη βαλανο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134116 από Θωμας14 στις 25 Ιουνίου 2015, 5:00μμ

Θωμας14

μέλος από: 11/5/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σας,ειμαι 16 χρονων,παρθενος και οταν ακουμπαω τη βαλανο του πεους ποναω πολυ,ποιο συγκεκριμενα ποναω οχι ακριβως οταν την ακουμπαω,αλλα οταν την αφηνω.Δεν υπαρχει θεμα φιμωσης καθως κατεβαζω κανονικα το πετσακι,αλλα υπαρχει καποιο προβλημα?
Απαντηστε σας παρακαλω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134117 από nonreligius στις 25 Ιουνίου 2015, 7:58μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Όταν είσαι σε στύση το κατεβάζεις κανονικά;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134118 από Θωμας14 στις 25 Ιουνίου 2015, 10:31μμ

Θωμας14

μέλος από: 11/5/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
κανονικοτατα,δεν υπαρχει θεμα για φιμωση,απλα ποναει οταν ακουμπαω τη βαλανο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134136 από nonreligius στις 27 Ιουνίου 2015, 7:15μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Φυσιολογικό είναι όταν κάνεις σεξ η γυναίκα βγάζει υγρά και έτσι δεν υπάρχει τριβή ώστε να σε πονάει, αν σε αγχώνει αυτό.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #134152 από InvalidPerson στις 28 Ιουνίου 2015, 10:07μμ

InvalidPerson

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2014
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε, κατ αρχήν αποφάσισε ποσό είσαι (14 όπως λέει και το όνομα σου, 15 όπως έγραψες σε άλλο ποστ πριν ενα μήνα, ή 16 όπως λες τωρα), δεν ειναι ντροπή να είσαι 14..
Στο θεμα μας...
Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα... Όταν έριχνα νερό (όχι απο το τηλέφωνο του μπάνιου, λιγο πιο έμμεσα) δεν πονούσα , αλλα όταν το άγγιζα και το άφηνα πονούσε...
Λοιπόν να τι έκανα ...
Τυχαία μια μέρα πριν 1-2 βδομαδες ήμουν μόνος στο σπίτι και κυκλοφορούσα γυμνός ... Όταν έκατσα στον υπολογιστή είχα αφήσει το πετσακι ανοιχτό και είχα αναμμένο air condition(εχει σημασία γιατί ξεραίνει τον αέρα )... Έτσι απο περιέργεια το ακούμπησα στην κοιλιά μου, και με μεγάλη μου έκπληξη είδα πως δεν ποναγε ακόμα και όταν το χτυπούσα με σχετική δύναμη στην κοιλιά μου.. Συνεχίζω ακόμα αυτο με το να το αφήνω στον έξω κόσμο για λιγο, και όσο πάει συνηθιζει γρηγορότερα ...
Ελπίζω να βοήθησα όσο μπόρεσα, μιας και ακόμα είμαι σε φάση δοκιμής... Αποφεύγω να το πολύ αγγίζω με τα χέρια λόγω του ότι ειναι και πολύ βρώμικα, αλλα γενικά δεν έχω πρόβλημα...
Δοκίμασε τις πρώτες μέρες να το έχεις για πολλή ώρα ανοιχτό, αλλα να το βρεχεις λιγο, για να αποφύγεις τραυματισμούς...
Ρίξε μια αποδεκτή αν θέλεις :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login