Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έκτρωση. 100% αντισύλληψη. Ύστερα αφοσιωνόμαστε στην καριέρα μας απερίσπαστες, όπως θέλει ο μπαμπάς.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Σεξ χωρίς προφυλακτικό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134200 από annjd στις 01 Ιουλίου 2015, 1:23μμ

annjd

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σας είμαι 16 χρονών και τα έχω με το αγόρι μου ένα χρόνο περίπου. Μου ζήτησε να κάνουμε σεξ χωρίς προφυλακτικό ..θέλω αλλά φοβάμαι. Μου λέει ότι δεν είναι ανάγκη να φοβάμαι γιατί θα προσέχει... αλλά εγώ και πάλι δε ξέρω...τι να κάνω ?
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #134204 από ScandalousAngel στις 01 Ιουλίου 2015, 1:34μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Σε καμια περιπτωση μην δεχτεις να κανεις κατι τετοιο. Τι παει να πει θα προσεχει? Κι ας τελειωσει εξω υπαρχει κινδυνος να μεινεις εγκυος απο τα προσπερματικα υγρα και αν μετα που θα τελειωσει το ξανακανετε με τα υπολειμματα του σπερματος που θα εχουν μεινει πανω στο πεος παλι υπαρχει περιπτωση να μεινεις εγκυος. Μονο αν παιρνεις καιρο αντισυλληπτικα χαπια τοτε ειναι πιο ασφαλες. Επειδη εισαι μικρη δεν λεω για αρρωστιες και νοσηματα που μπορεις να κολλησεις χωρις προφυλακτικο γιατι μαλλον το αγορι σου ειναι στην ηλικια σου. Μην τον αφησεις ουτε για ενα δευτερολεπτο να μπει χωρις προφυλακτικο οσο και να σε παρακαλαει. Ειναι ασχημο και ψυχοφθορο να εχετε μετα αγχος και αμφιβολιες για μια ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη. Ελπιζω να σε βοηθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134205 από nonreligius στις 01 Ιουλίου 2015, 1:35μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Να του πεις να το ξεχάσει όπως το σκέφτηκε. Διότι και σμν μπορεί να κολήσεις και να αρχίσει να φουσκώνει η κοιλιά σου. Αν επιμένει ξέκοψέ το.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login