Στείλε λεφτά στο ftou.gr
111.111.111 x 111.111.111 = 12.345.678.987.654.321
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Παρθενα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134251 από Stella_22 στις 07 Ιουλίου 2015, 2:13μμ

Stella_22

Εικονίδιο
μέλος από: 30/6/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σας,ειμαι με ενα αγορι εδω και λιγο καιρο και θελει να προχωρησουμε αλλα εγω ντρεπομαι που θα ειμαι παρθενα.. τι να κανω;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #134252 από lenaki19 στις 07 Ιουλίου 2015, 4:14μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Να μη ντρεπεσαι καθολου, δεν ειναι κατι κακο αυτο. Κι εγω καποτε τα σκεφτομουν αυτα... ολα στο μυαλο μας ειναι. ΤΟ οτι καποιες κοπελες το εχουν κανει πιο νωρις απο σενα δεν πρεπει να σε απασχολει, εκεινες μπορει να ηταν ετοιμες πιο νωρις, εσυ μπορει να μην ησουν ετοιμη ή να μην ετυχε. Να σου φερω παραδειγμα με εμενα, εγω το εκανα πρωτη μου φορα στα 22 μου, κι εμενα με απασχολουσε αυτο το θεμα και ντρεπομουν αλλα οταν το συζητησα με το αγορι μου μου ειχε πει οτι δεν ειχε προβλημα και οτι του αρεσε αυτο και οτι ολα θα γινοταν οπως πρεπει. Συζητησε το μαζι του, πες του τι σε προβληματιζει και για πιο λογο κανεις πισω και θα δεις πως αν ειναι σωστος θα σε καθησυχασει και ολα θα γινουν οπως πρεπει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134280 από khaleesi στις 10 Ιουλίου 2015, 2:54πμ

khaleesi

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Αντε καλέ φυσικά και δε χρειάζεται να ντρέπεσαι, δεν είναι ούτε κακό, ούτε κάτι άσχημο, μη ντρέπεσαι καθόλου. Εσύ είσαι αυτή που είσαι και θα το κάνεις όποτε και με όποιον νιώσεις καλά. Μη νιώθεις άσχημα αν θεωρείς ότι είναι πολύ αργά ή πολύ νωρίς σε σχέση με φίλες σου, απλά κάνε αυτό που νιώθεις. Να είσαι σίγουρη εσύ τι θες πάνω απ όλα και ότι το θες πολύ και νιώθεις καλά μαζί του. Δε χρειάζεται να ανησυχείς για κάτι άλλο. Και αν αγχώνεσαι ίσως πρέπει να μιλήσεις μαζί του να δεις πως θα σε αντιμετωπίσει και τι θα σου πει και ίσως σε βοηθήσει να νιώσεις καλύτερα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login