Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πέρασα να δω ένα φίλο που ήταν στο κρεβάτι, βρήκα στο σπίτι στέφανα και την αυλή γεμάτη :(
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Δεν έχω φιλήσει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134301 από fafanikos στις 12 Ιουλίου 2015, 11:26μμ

fafanikos

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2015
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Γεια σας μέλη του ftou.gr,
Είμαι 15 ετών αλλά δεν έχω φιλήσει κορίτσι ποτέ στη ζωή μου. Δεν είχα ποτέ μου μία σοβαρή σχέση.
Να σας πω πως στην παρέα μου υπάρχουν άτομα που έχουν φασωθεί πολλές φορές.
Μπορείτε να μου πείτε τι να κάνω ώστε να προχωρήσω σε μία διαρκή σχέση ή σε ένα φάσωμα;
Ευχαριστώ

ΥΓ Θα δοθεί αποδεκτή απάντηση στην καλύτερη απάντηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #134302 από underme8 στις 13 Ιουλίου 2015, 8:09πμ

underme8

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλημέρα φίλε,
πολύ κοινό "θέμα" στην ηλικία σου να μην έχεις κάνει κάποια σοβαρή σχέση,μη σε ανησυχεί αυτό να έχεις αυτοπεποίθηση και να είσαι ο εαυτός σου με τις κοπέλες και γενικότερα να δείχνεις άνετος και αυτό μετράει πολύ.

Τώρα ρωτάς μπορείς να κάνεις για να έχεις μια μεγάλη σε διάρκεια σχέση και τι να κάνεις για να φιλήσεις καμιά κοπέλα;Στο πρώτο σου απάντησα ήδη στο δεύτερο ζήτα από κάποια κοπέλα σε κάποιο πάρτι ίσως (αν ντρέπεσαι πολύ ώστε να ρωτήσεις κατευθείαν κάποια που τη βλέπεις καθημερινά ζήτα από κάποια που δεν ξέρεις πολύ) να κάνετε μια "φάση" ή κάνε αυτό που είχα κάνει εγώ πιο παλιά για να φιλήσω αυτή που μ'άρεσε...κάλεσε 5 αγόρια-5 κορίτσια να παίξετε μπουκάλα...παλιό ίσως αλλά αξεπέραστο... :Ρ

Ελπίζω να σε βοήθησα,αν ναι πάτα αποδεκτή αν όχι ρώτα για να σε βοηθήσω κι εγώ ή κάποιος άλλος περισσότερο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login