Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Ξέρεις ποιος είμαι εγώ;" Η κλασική φράση που προδίδει την μόνιμη ανασφάλεια του Έλληνα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Δεν μπορεί να μου προσφερει κατι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134309 από Mikri.prigkipis στις 13 Ιουλίου 2015, 11:31μμ

Mikri.prigkipis

μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σας...ειμαι 14 χρονων και πριν κατι μερες τα ξανα έφτιαξα με ενα παιδι...ειμαστε στην ιδια ηλικια και εχθες αρχισε να μου κανει μια κουβέντα οτι δεν μπορει να μου προσφέρει κατι δηλαδη αγκαλιες και φιλιά δηλαδη αυτα που ειναι στην ηλικια μας γιατι λεει και καλα οτι δεν εχει ορεξη και τέτοια...του ειπα οτι δεν με πειράζει αλλα κατα βαθος με ενοχλεί λιγο...θελω την βοήθεια σας...τι τον επιασε στα ξαφνικα να προσθέσω οτι τον αγαπω και με αγαπαει πολυ...μηπως να τον προκαλούσα καπως?...σκεφτηκα να τον κανω να αναψει βεβαια δεν θα μου το δειξει γιατι ειναι κλειστος χαρακτήρας...επισης θέλω να μου πειτε τι να του κανω για να τον προκαλεσω να με φιλήσει...ή να αναψει και να θέλει να με φιλήσει...( οταν τα ειχαμε την προηγούμενη φορα με φιλαγε κανονικά)
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #134310 από JiKe στις 14 Ιουλίου 2015, 3:40πμ

JiKe

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εκεί π κάθεστε πλησίασε τον σιγα σιγα και φύλα τον παθιασμένα αν τωρα θες να το προχωρήσεις λιγο παραπάνω μπορεις να βάλεις το χέρι σ στο πέος του έξω απο το παντελόνι και να το χουφτωσεις η ακομα καλύτερα απο μεσα. Εμένα προσωπικά με ανάβει επισης όταν η κοπέλα μ μου γλύφει το αυτί αλλα ήρεμα ειναι πολυ ερεθιστικό
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134314 από Mikri.prigkipis στις 14 Ιουλίου 2015, 12:19μμ

Mikri.prigkipis

μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολυ καλη ιδεα...αλλα ισως το εκανα αργοτερα...για την ακρίβεια θελω κατι που να μην εχει σχέση με χούφτωμα καο τετοια γιατι εχω σκοπο να το κανω αλλα πιο μετα...θα ηθελα κατι που να τον προκαλεσω να με φιλήσει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134323 από Non stop στις 14 Ιουλίου 2015, 5:53μμ

Non stop

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σου να σου πω τι μπορεις να κανεις χαστουκισε τον οι καυγαδες ειναι ερεθιστικοι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134339 από manaraki_rouket στις 15 Ιουλίου 2015, 11:52μμ

manaraki_rouket

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΟΡΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΝ ΒΕΒΑΙΑ. Η ΗΛΙΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΙΚΗ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ. ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙ ΕΤΟΙΜΟΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΤΕΙΣ, ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ. ΑΦΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΟΝ. ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΗ.

          ΑΝ ΘΕΣ ΡΙΞΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΤΛΟ "ΣΟΣ"                   
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134347 από Mikri.prigkipis στις 16 Ιουλίου 2015, 1:13πμ

Mikri.prigkipis

μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Δεν πρόκειται να τον πιεσω απλα μου εκανε εντύπωση γιατι με φιλαγε κανονικά...θα κοιταξω και το δικο σου θεμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login