Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τύχη χτυπάει την πόρτα σου μόνο μια φορά, αλλά η ατυχία έχει πολύ μεγαλύτερη υπομονή...
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Σημαδάκι στον βάλανο!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134311 από Erosa15 στις 14 Ιουλίου 2015, 4:45πμ

Erosa15

Εικονίδιο
μέλος από: 14/7/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλους.
Χρειάζομαι επείγον την βοήθεια σας.
Έχω σχέση εδώ και κάτι μήνες και όσες φόρες κάνω έρωτα (συγνώμη δεν ξέρω αν επιτρέπετε η πιο γνωστή σε όλους μας λέξη) με την κοπέλα μου ήταν με την χρήση προφυλακτικού. Το θέμα είναι οτι θέλουμε να γίνει αυτό μια φορά χωρίς αυτό και χωρίς να τελειώσω βέβαια. Απλά έχω παρατηρήσει στην κεφαλή του πέους μου ένα κόκκινο μικρό σημαδάκι, δεν έχει εξόγκωμα ούτε μοιάζει με σπυράκι. Είναι απλά ένα κόκκινο αχνό σημαδάκι. Αυτό το έχω από παλιά και δεν μου έχει παρουσιάσει ποτέ κάποιο πρόβλημα, ούτε φαγούρα ούτε πόνο ούτε τίποτα. Το ερώτημα μου είναι εάν είναι ασφαλές να προχωρήσω σε αυτήν την πράξη που ανάφερα παραπάνω δηλαδή έρωτα χωρίς προφυλακτικό. Είναι ασφαλές? Να προχωρήσουμε?      
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134353 από nonreligius στις 16 Ιουλίου 2015, 11:31πμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
ΟΧΙ. Για κανέναν λόγο χωρίς προφυλακτικό. Μία σταγόνα προσπερματικού υγρού είναι υπέρ αρκετή για να μείνει η κοπέλα έγκυος. Εκτός αν πέρνει αντισυλληπτικά, και πει ο γιατρός της ότι είναι πλέον ασφαλές. Επίσης, σιγουρέψου ότι δεν έχει σμν και μετά κάντο αν είναι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login