Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Κάποιες φορές πρέπει να κοιτάξεις την πραγματικότητα κατάματα, και να την αρνηθείς.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

ΣΟΣ

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134337 από manaraki_rouket στις 15 Ιουλίου 2015, 11:45μμ

manaraki_rouket

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ειμαι 14 χρονων και εχω σχεση με ενα αγορι που μου αρεσει πολυ. Θελει να προχωρησουμε (στοματικο, δαχτυλο). Μου λεει οτι δεν ξερει αν μπορει να περιμενει πολυ! Τι να κανω ????
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134341 από nonreligius στις 15 Ιουλίου 2015, 11:57μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μπλοφάρει που δεν μπορεί να περιμένει. Αν δεν είσαι έτοιμη να του πεις να εκτονωθεί μόνος του αν έχει ορμές. Αν δεν του αρέσει στείλ' τον.
Κατά τη γνώμη μου όμως μη φοβάσαι για το δάχτυλο και το στοματικό, κάνε το. Δεν χρειάζετε να ανησυχείς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134342 από manaraki_rouket στις 16 Ιουλίου 2015, 12:02πμ

manaraki_rouket

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Έγραψε:(nonreligius@15 Ιουλίου 2015)
Μπλοφάρει που δεν μπορεί να περιμένει. Αν δεν είσαι έτοιμη να του πεις να εκτονωθεί μόνος του αν έχει ορμές. Αν δεν του αρέσει στείλ' τον.
Κατά τη γνώμη μου όμως μη φοβάσαι για το δάχτυλο και το στοματικό, κάνε το. Δεν χρειάζετε να ανησυχείς.

Ανυσηχω μηπως τα κανω ολα αυτα και με αφησει..Αυτος ειναι 2 χρονια μεγαλυτερος και ειναι λογικο να θελει κατι παραπανω. Αν εγω το δεχτω και προχωρησουμε φοβαμαι την εξελιξη και επισης φοβαμαι μην ξεπαρθενιαστω!!! Βοηθεια!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134343 από nonreligius στις 16 Ιουλίου 2015, 12:11πμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Αν τα κάνεις και σε αφήσει πάει να πει ότι σου αξίζει κάτι καλύτερο. Με το στοματικό και το δάχτυλο δεν χάνεις την παρθενιά σου. Αλλά και κανονικό σεξ αν θες να κάνεις δεν είναι ντροπή :) . Τί είναι πια αυτή η έρμη η παρθενιά και όλες φοβάστε να τη χάσετε; Μην σε νοιάζει τί λένε οι άλλοι, κάνε αυτό που θες και μην δίνεις λογαριασμό σε κανέναν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134345 από manaraki_rouket στις 16 Ιουλίου 2015, 12:47πμ

manaraki_rouket

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
ειμαι 14 δλδ θα παω 3η γυμν, οι φιλες μου λενε οτι ακομα ειναι νωρις. εχω παει σπιτι του 1 φορα, ειχε προσπαθησει να μου βαλει δαχτυλο αλλα δεν το αφησα, ημασταν ομως μονο με τα εσωρουχα ηταν σαν να το καναμε. θεωρεις πως αυτο ειναι πιο προχωρημενο απο δαχτυλο-στοματικο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134346 από manaraki_rouket στις 16 Ιουλίου 2015, 12:52πμ

manaraki_rouket

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Έγραψε:(nonreligius@16 Ιουλίου 2015)
Αν τα κάνεις και σε αφήσει πάει να πει ότι σου αξίζει κάτι καλύτερο. Με το στοματικό και το δάχτυλο δεν χάνεις την παρθενιά σου. Αλλά και κανονικό σεξ αν θες να κάνεις δεν είναι ντροπή :) . Τί είναι πια αυτή η έρμη η παρθενιά και όλες φοβάστε να τη χάσετε; Μην σε νοιάζει τί λένε οι άλλοι, κάνε αυτό που θες και μην δίνεις λογαριασμό σε κανέναν.

ειμαι 14 δλδ θα παω 3η γυμν, οι φιλες μου λενε οτι ακομα ειναι νωρις. εχω παει σπιτι του 1 φορα, ειχε προσπαθησει να μου βαλει δαχτυλο αλλα δεν το αφησα, η
μασταν ομως μονο με τα εσωρουχα ηταν σαν να το καναμε. θεωρεις πως αυτο ειναι πιο προχωρημενο απο δαχτυλο-στοματικο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134348 από Mikri.prigkipis στις 16 Ιουλίου 2015, 1:17πμ

Mikri.prigkipis

μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Αν θελεις καντο...αλλα αν σε θελει πραγματικά θα περιμενει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134349 από manaraki_rouket στις 16 Ιουλίου 2015, 1:26πμ

manaraki_rouket

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Mikri.prigkipis@16 Ιουλίου 2015)
Αν θελεις καντο...αλλα αν σε θελει πραγματικά θα περιμενει...

ναι καταλαβαινω αυτο που λες άλλα, οπως ειπα, ειναι 2 χρονια μεγαλυτερος μου και δεν μπορω να ρισκαρω αν θα περιμενει. φοβαμαι μην τον χασω και αν το κανω θα το κανω μονο γι αυτον τον λογο. δεν θελω να μαθευτει και δεν ξερω πως θα το κανω 1) λες να ζητησει ακομα περισσοτερα εφ οσον το κανω?
2) λες να με χρησιμοποιει για να καλυψει τις ερωτικες του αναγκες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134350 από lenaki19 στις 16 Ιουλίου 2015, 3:18πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
ακου να σου πω...θα σου μιλησω σαν να εισαι η μικρη μου αδερφη. αμα ειναι σωστος θα περιμενει, αμα δεν περιμενει παει να πει οτι ειναι και πολυ μεγαλος μαλακας. τι παει να πει φοβαμαι να μη τον χασω κ οτι αμα το κανω θα το κανω για αυτον τον λογο?? πλακα μας κανεις?? σοβαρεψουυυυ και βαλε το μυαλο σου να δουλεψει. εγω σα πολυ μεγαλητερη σου ενα ξερω... κανουμε οτι κανουμε επειδη το θελουμε εμεις και μονο εμεις πραγματικα και οχι για τους αλλους μονο και μονο για να μη φυγουν, μη τους χασουμε κτλ κτλ. κι ετσι να γινει ας φυγει στο καλο και να σου γραφει. οποτε σταματα να σκεφτεσαι τι θελει αυτος και σκεψου τι θελεις εσυ. θες να το κανεις επειδη το θελεις?? εμπρος καντο. αλλα αμα θελεις μονο και μονο για να μη σου φυγει το κελεπουρι τοτε θα κανεις ενα πολυυυυ μεγαλο λαθος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134351 από anna11 στις 16 Ιουλίου 2015, 8:02πμ

anna11

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Νομιζω πως καποια αλλη απαντηση θα ηταν περιττη!! Το Lenaki19 σου απαντησε σαφεστατα και πληρως! Συμφωνω μαζι της! Μην κανεις κατι μονο και μονο επειδη θες να κρατησεις καποιον στην ζωη σου! (Καπως ετσι ηταν και με εμενα) Δεν νομιζω πως αν περιμενει λιγο θα παθει κατι!! Αν σ' αγαπαει πραγματικα θα μεινει..αν οχι θα σου πει οτι ξερεις κατι ειμαι 16 και εχω ορμες...στα τσακιδια πες του! Αν ηθελε τοσο πολυ κατι παραπανω ας τα εφτιαχνε με μεγαλυτερη, ηξερε οτι ησουν 14! Δεν νομιζω πως και εσυ θελεις η πρωτη σου φορα να ειναι με καποιον που ναι μεν σου αρεσει...αλλα δεν εισαι ακομα 100% ετοιμη! Αν οντως το θελεις απλα καν' το και παιρνα καλα! Αλλα προσεχε...να το θες ΚΑΙ εσυ πολυ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login