Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα PC χωρίς COBOL και Fortran είναι σαν μια σοκολάτα χωρίς κέτσαπ και μουστάρδα.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

I love sexy girl

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134355 από Gorilla στις 16 Ιουλίου 2015, 4:14μμ

Gorilla

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια. Ειμαι καινουργιος στο σαιτ θα ηθελα να σας εξομολογηθω κατι και θα ηθελα να μου απαντησετε .Α και ειμαι 14 χρονων . την προηγουμενη βδομαδα ειχα παει στην παθολογο Με εξετασε και ολα ηταν πολυ καλα αλλα εφτασε και στο σημειο του πεος τοτε μου βγαζει το μποξερακι και μου λεει να γυρισω αναποδα γυριζω και μου κοιταει τον πρωκτο και μου βαζει ενα ασπρο πραγμα μεσα και δν ηξερα τι ητανε μετα μου βαζει και ενα θερμομετρο στον πρωκτο για να μου μετρησει την θερμοκρασια μου πε . μετα ξαναγυριζω αναποδα και μου πιανει το πεος κατεβαζει το πετσακι και μου ανεβοκατεβαζει το χερι της στη βαλανο μου. Εγω αρχιζω να ερεθιζομααι και να βγαζω λιγο χυσι αλλα αυτη δν το δινει σημασια μετα μου ξανα ανεβαζει το πετσακι και την ωρα που μου λεει να σηκωθω αρχιζω να βγαζω πολυ χυσι στο πατωμα και τοτε η γιατρος περνει μια σηρηγγα και μου κανει ενεση στον πρωκτο γιατι ειχα αρχισει να ντρεπομαι και μου ειπε οτι μου την εκανε για να ηρεμησω.. Εδω που τα λεμε ηταν ομορφη η γιατρος γυρω στα 27 μαλλον τοτε βγηκε στην εργασια . Εγω αυτο που εγινε το σκεφτομαι ακομα και πρεπει να παω και μεθαυριο τι να κανω?? Απαντηστε μου πλιζζζ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134361 από Gorilla στις 16 Ιουλίου 2015, 5:34μμ

Gorilla

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Κανεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134362 από τραγικός στις 16 Ιουλίου 2015, 8:22μμ

τραγικός

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2013
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Χμμ λοιπόν εγώ θα σου πρότεινα αν είναι τόσο επείγον και πρέπει να πας να πας και να προσπαθήσεις να είσαι χαλαρός και άστην να κάνει την δουλειά της,εαν δεν κρατηθείς ξανά μην σε νοιάζει είναι της ηλικίας αυτά :D εγώ θα σου πρότεινα να πας και μην σε νοιάζει.Κάτσε χαλαρά.
Αποδεκτή αν βοήθησα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login