Στείλε λεφτά στο ftou.gr
A)bort, R)etry, I)gnore, V)alium?
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ζηλια...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134367 από Mikri.prigkipis στις 17 Ιουλίου 2015, 12:21πμ

Mikri.prigkipis

μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σας και παλι...το αγορι μ εχει μια κολλητη και ειμαστε περιπου κολλητές με αυτο το κορίτσι...κανει πολυ παρεα με το αγόρι μου ομως και αυτο με πειραζει εχει τυχει να τσακωθούμε για αυτο το θεμα...με στεναχωρεί που τους βλεπω μαζι..τον εχω κανει και εγω να ζηλέψει και πολυ μάλιστα...θελω την βοήθεια σας πως μπορω να ξεπεράσω την ζηλια μου...μου προτείνετε κατι αλλο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134685 από HrwMeLenee στις 11 Αυγούστου 2015, 12:28πμ

HrwMeLenee

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/8/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
απλα "dont be a bitch" γιατι θα σε παρατησει στο πι και φι.ΚΟΨΤΟ.η ζηλια δεν ειναι αρρωστια να σου δωσουμε χαπια να την κοψεις απλα καταλαβε το,ζητα της συγγνωμη και ΚΟΨΤΟ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134695 από Αναστασία_4ever στις 11 Αυγούστου 2015, 11:44πμ

Αναστασία_4ever

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2015
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Μπορείς να του πεις να πάτε μια βόλτα και εκεί να εκτονοθεις... Πες του ότι ζηλεύεις και ρώτα τον αν τρέχει κάτι μετάξι τους... αλλιώς αν δεν καταλαβαίνει καν τον και εσύ να ζηλέψει...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134708 από Magda37 στις 12 Αυγούστου 2015, 1:15μμ

Magda37

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θα συμφωνίσω με της Αναστασία συζήτατω με το αγόρι σου πες του τις ανισηχίες σου και μαζί θα βρείτε μια κοινή λύση. Αργότερα συζήτατω με την φίλη σου αλλα τόνισε ότι της το λες για να σε ειλικρινής απέναντι της και όχι για να τσακωθείτε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login