Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ασχετοσύνη είναι όταν δεν ξέρεις τίποτα και κάποιος σε παίρνει χαμπάρι.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Στραβό πέος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134455 από nonreligius στις 24 Ιουλίου 2015, 6:49μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Φίλοι μου αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το πέος μου και θα ήθελα να μου δώσετε τα φώτα σας. Είμαι 18 και πριν 2 χρόνια έκανα περιτομή. 3-4 μήνες μετά την επέμβαση παρατήρησα ότι το πέος μου έχει το σχήμα μπανάνας και εκτός από αυτό γέρνει και προς τα αριστερά γύρω στις 30-45 μοίρες.

Κατάφερα και τράβηξα φωτογραφία όταν ήμουν σε στύση και την έδειξα στο γιατρό μου. Μου είπε ότι δεν τρέχει τίποτα, είναι συγγενής κάμψη, υπάρχει επέμβαση για το θέμα μου αλλά μου πρότεινε να μην την κάνω.

Να σημειωθεί ότι όταν είμαι σε πλήρη στύση μετά από έντονο ερεθισμό σκληραίνει πολύ και παρουσιάζεται το θέμα. Αν είναι έστω και λίγο λιγότερο ερεθισμένο, είναι ευθύ και δεν γέρνει καθόλου. Το πρόβλημα όμως είναι ότι ερεθίζομαι πάντα πολύ οπότε πάντα μου παρουσιάζεται. Αν αυνανιστώ και μετά από 10-15 λεπτά το ξανακάνω, δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Αυτό που με αγχώνει δεν είναι το αισθητικό, έχω την αίσθηση ότι θα έχω πρόβλημα κατά τη σεξουαλική επαφή (δεν έχω κάνει ακόμη κάτι). Θα ήθελα όποιος έχει παρόμοιο πρόβλημα να μου πει τις εμπειρίες του, καθώς και πόσο δυσκολεύει το σεξ. Επίσης θέλω και τη γνώμη των κοριτσιών του φόρουμ, αν θα είχαν πρόβλημα με μια τέτοια εμφάνιση.

σας ευχαριστώ για το χρόνο σας και συγνώμη για το μεγάλο κείμενο.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #134458 από lenaki19 στις 25 Ιουλίου 2015, 12:54πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

δεν υπαρχει λογος να ανχωνεσαι... δεν ειναι σε ολους ισιο... κι οχι εμενα προσωπικα δε μου φαινεται αντιαισθητικο. το θεμα ειναι να το χεις και να ξερεις να το χειριζεσαι πανω στην πραξη. αμα ξερεις να το χειριζεσαι ή κληση που εχει δεν εχει καμια απολυτως σημασια. οποτε χαλαρωσε, βγαλτο απο το μυαλο σου, εφοσον πηρες ιατρικη γνωμη ηρεμησε, δεν ειναι τιποτα. ολοι δεν εχετε το ιδιο... σε αλλους ειναι ισιο, σε αλλους γερνει λιγο αριστερα, σε αλλους λιγο δεξια κτλ. κτλ... οπως κι εμεις οι γυναικες δεν εχουμε ολες το ιδιο... της καθεμιας ειναι διαφορετικο. αυτα απο μενα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134459 από nonreligius στις 25 Ιουλίου 2015, 9:21πμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ για την απάντησή σου :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134460 από lenaki19 στις 25 Ιουλίου 2015, 3:56μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
δεν κανει τιποτααα!! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134462 από Dieftharmenos στις 25 Ιουλίου 2015, 7:51μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Δεν υπάρχει άνθρωπος που να την έχει ισια.Ολοι στραβές τις έχουμε τις σημαίες.Εμενα γερνει προς τα αριστερά αλλά άπαξ και μπει στο αυλάκι(η σημαια πάντα) δεν έχει καμία σημασία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134464 από nonreligius στις 26 Ιουλίου 2015, 11:52πμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dieftharmenos@25 Ιουλίου 2015)
Δεν υπάρχει άνθρωπος που να την έχει ισια.Ολοι στραβές τις έχουμε τις σημαίες.


Εδώ θα διαφωνίσω. Οι περισσότεροι έχουν ίσιο πέος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login